Nejat İşler'i sevindiren ziyaret

Nejat İşler'i sevindiren ziyaret
Nejat İşler'i sevindiren ziyaret
Oyuncu Nejat İşler'e sürpriz yapan ablası Neyir İşler Sezer ile eniştesi Abdurrahman Murat Sezer, Çorlu'dan Bodrum'a geldi. Ablasıyla birlikte fotoğraflanan Nejat İşler'in keyfinin yerinde olduğu görüldü.

RADİKAL - Gümüşlükspor'un ikinci başkanlığını da yapan 44 yaşındaki Nejat İşler'i ziyaret etmek için ablası Neyir İşler Sezer ile eniştesi Murat Sezer sürpriz yaparak Bodrum'a geldi. 

Bodrumlu avukat Gökay Karadut'un daveti üzerine Gümüşlük Balık Pişirmeevi'nde akşam yemeği yiyen abla ve kardeşin oldukça keyifli olduğu görüldü. Gümüşlükspor'un antrenmanlarını yakından takip eden İşler'in, ablası ve eniştesiyle birlikte yarımada turuna çıktığı belirtildi. 

Bir süre önce sağlık sorunlarıyla gündeme gelen İşler'in her geçen gün daha iyi olduğunu söyleyen Gökay Karadut, "Nejat'ın sağlık durumu gayet iyiye gidiyor. Burada Gümüşlükspor'un başarısı ve çevre sorunlarına destek vererek kentin sorunlarıyla da ilgileniyor. Sadece rahat bırakılmak istiyor. Ablası ve eniştesinin ziyareti de büyük moral kaynağı oldu" dedi.
DHA-Yaşar ANTER