New York'ta esmer günler

New York'ta esmer günler
New York'ta esmer günler
New York Moda Haftası'nda bugün, Sevgililer Günü öncesi ısınma turları atan iç çamaşırı firmaları podyumdaydı. En çok ilgi gören renk ise siyahtı.

Önceki gün başlayan New York Moda Haftası tüm hızıyla devam ediyor. Manhattan’daki Lincoln Center’da düzenlenen etkinlikte şimdiye kadar 10 şov sergilendi. Birbirinden ünlü tasarımcıların son koleksiyonlarını sergileyecekleri etkinlik kapsamında moda tutkunları da gelecek sezon trendlerine dair bir izlenim edinme fırsatı yakaladı.

Etkinlikte bugün ‘Black Label’ koleksiyonuna ait iç çamaşırları takımları tanıtıldı. Jartiyer ve gecelikleri ise dize kadar yükselen işlemeli çizmeler tamamlıyordu. Moda Haftası’nda yarın ise Marissa Webb büyük merakla beklenen koleksiyonunu ilk kez sunacak. Günün diğer şovları arasında Jill Stuart, Mara Hoffman, Christian Siriano ve Max Azria’nın Herve Ledger’i yer alacak.

New York Moda Haftası’nın kapanış yapacağı Sevgililer Günün’de ise podyumda, Ralph Lauren ve Calvin Klein tasarımlarını giyen ünlü modeller yürüyecek. Tasarımcıların aşk temasına atıf yapan şovlar gerçekleştirmesi bekleniyor.


  ETİKETLER:

  New York

  ,

  aşk

  ,

  Bugün

  ,

  Moda

  ,

  Ünlü

  ,

  sezon