Nihat Doğan: 'Kara listeye aldım'

Nihat Doğan: 'Kara listeye aldım'
Nihat Doğan: 'Kara listeye aldım'
Türkiye'yi yasa boğan Özgecan Aslan cinayetinin ardından attığı tweet yüzünden büyük tepki çeken Nihat Doğan'ın bir kara liste hazırladığı iddia edildi.

Türkiye 'yi yasa boğan Özgecan Aslan cinayetinin ardından attığı tweet yüzünden büyük tepki çeken Nihat Doğan ’ın bir kara liste hazırladığı iddia edildi.

Oturduğu sitede kimsenin selam vermediği öne sürülen şarkıcının, bir arkadaşına yaptığı kara listeden bahsettiği öğrenildi.

İddiaya göre Doğan şunları söyledi: "Beni görünce kafasını çevirenler var. Bugünleri dua ederek atlatmaya çalışıyorum. Yüzüme bakmayan, telefonlarımı açmayan, dost sandığım kişileri kara listeye aldım. Gün gelecek hesabı sorulacak." ( Habertürk )


  http://www.radikal.com.tr/130423713042379

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  YAZIK GÜNAH... - bander

  Belli ki bu adam da bazı sorunlar var. meday sırf reyting alıyor diye adama yer veriyor adam bunu farkında değil kendince şöhret ve adam yerine konulduğunu sanıp konuştukça konuşuyor...yazık böyle adamları medya kullanmamalı..

  Sen Silindin Nihat - ercan02

  Biz seni çoktan sildik Nihat. Sen bizde hiç niteliklisin. Onu bil.

  listeni sevsinler - user509597

  kara listeymiş sen git işine... sadece reklam çaptan düştü bu şekilde gündemde kalma savaşı...

  Sen önce içinde bulunduğun kara listeleri düşün... - citizen

  Sen., kendin girdiğin kara listeleri düşün Nihat Doğan efendi...Her konuda, bilip bilmeden konuşmaya devam edersen daha çok girersin yeni kara listelere... Onları da düşün... Eğer düşünmeyi biliyorsan tabi...

  hala mı ? - ne

  bu adamla ilgili haber yapıp gündemde tutmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz acaba ? (haber de haber olsa gam yemeyeceğim)

  Nihat - sarabi

  Beni de yaz o listeye, hiç tanışmıyoruz ama yarın öbür gün tanışmamak için şimdiden garantileyelim işi. Mümkünse en başa yaz hatta.

  HESAP SORMAK İÇİN DEĞİL... - ARAGORA

  Hesap vermek için varız bu dünyada...Hesabı soracak olan başkası...İnançlar üzerine ahkam kesenlere duyurmak istedim sadece...Ben de hesap soramam çünkü...