Nihat Doğan'a bir tepki de 'İbo'dan

Nihat Doğan'a bir tepki de 'İbo'dan
Nihat Doğan'a bir tepki de 'İbo'dan
İdo Tatlıses, Özgecan Aslan cinayetine tepki göstermek için siyah giyindi. Oğlunun fotoğrafını paylaşan İbrahim Tatlıses, Nihat Doğan'ı isim vermeden eleştirdi.

İdo Tatlıses, Özgecan Aslan cinayetine tepki göstermek için siyah giyindi. Oğlunun fotoğrafını paylaşan İbrahim Tatlıses, Nihat Doğan'ı isim vermeden eleştirdi.

Sosyal medyada başlatılan “Özgecan için siyah giyin” çağrısına son destek İdo Tatlıses'ten geldi.

Instagram'dan bir fotoğraf paylaşan İDO, “ Bugün siyah giyiniyoruz.. ÖzgeCan 'a yapılanlardan dolayı erkekliğimden utanıyorum” notunu düştü. Öte yandan İbrahim Tatlıses de oğlu İdo'nun fotoğrafını cinayet sonrası attığı tweet ile tepki toplayan Nihat Doğan'a gönderme yaparak paylaştı:

Nihat Doğan'dan Ahmet Çakar'a: Dinime küfreden Müslüman olsa!

Ayşen Gruda: Libidolarına sahip olamıyorlarsa pipilerini kessinler!

Nihat Doğan'a çok sert cevap: Bir de para mı istiyorsun!

Nihat Doğan yerine Ahmet Dursun yarışacak


“Birisi tepkisini böyle gösteriyor birisi de, KADIN mini etek giyerse tecavüz edilir diyor... Gelde bu zihniyet sahibi insanlarla bu güzelim DÜNYAYI PAYLAŞ...!!!” notunu düştü.

Nihat Doğan, Özgecan cinayeti ardından 'Sizde mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın' tweetini atmıştı. Şarkıcı gelen tepkiler üzerine mesajını silmişti.İBO 'VELİAHTIM NİHAT' DEMİŞTİ
İbrahim Tatlıses, yıllar önce Nihat Doğan'ı veliahtı ilan etmişti. Ünlü sanatçı bir süre sonra Nihat Doğan'ı neden veliahtı ilan ettiğini şöyle açıklamıştı: "Başka şeyler olmadı. Benim çok değerli, bana canını verecek bir arkadaşım var ve ben onun hatırı için o sözleri söyledim, ama sana söylediğim her şey harfiyen doğruydu."


  http://www.radikal.com.tr/129527412952741

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  VURUN ABALIYA! - Equalizer001

  RADIKAL: ?Nihat Doğan'a bir tepki de 'İbo'dan? Ben, Nihat Dogani geveze oldugu, ve her salataya maydanoz olmak istedigi icin sevmem ama dusunce ve fikir ozgurlugune anlayis gosteririm. President R.T. Erdogan?in Cagdas medeniyeler seviyesine cikarmak icin cirpindigi Turkiye?ye bir bakin; Ozgecan cinyetine kendileri gibi tepki vermedigi icin entelinden tut, danteline kadar herkes Nihat Dogana karsi saldiriya gecti. Kimisi ?media maymunu? diye asagiladi; kimisi menagerlik iliskisini kesti; oburu kokusmus survivor duzmece yarismasindan adini cikardi; Yahudi hosgorusu ilkeleri uzerine kurulan ve egitim veren eski adi Mekteb-i Sultani, yeni adi Galatasary Lisesinin Futbol Takimi,Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu bile, Nihat Doganin uyelikten ihracini istedi. Neden? Kendileri gibi dusunmedigi icin. Olayin komik yani; kendinden izinsiz dans ettigi icin ayrildigi eski sevgilisi Asenayi ayagindan kusunlatan Ibrahim Tatlises?in Nihat Dogani kastederek ?Gel de bu zihniyet sahibi insanla dunyayi paylas!!!? diye twitt atmasi. Bu baglamda; boyle ikiyuzlu, firsatci, ve kendisi gibi dusunmeyen insanlarin fikir ve dusunclerine insafcizca saldiran bir toplumu cagdas medeniyeler seviyesine yukseltmek mumkun mudur? Mumkunse; kac yuz yil icinde mumkun olabilir. ?Söylediklerinizin hiçbirini kabul etmiyorum; ama düşündüğünüzü söylemek hakkınızı ölene dek savunacağım.? __VOLTAIRE