Nihat Doğan'sız Survivor birinci çıktı!

Nihat Doğan'sız Survivor birinci çıktı!
Nihat Doğan'sız Survivor birinci çıktı!
TV8'de dün akşam yayınlanmaya başlayan Survivor All Star reyting listesinde zirvede yer aldı. Yarışma hem Total'de hem de AB'de en çok izlenen yapım oldu.

TV8’de dün akşam yayınlanmaya başlayan Survivor All Star reyting listesinde zirvede yer aldı. Yarışma hem Total’de hem de AB ’de en çok izlenen yapım oldu.

22 Şubat tarihinde Total'de 1. sırada TV8'de ekran macerasına başlayan 'Survivor All Star', 2. sırada Fox TV dizisi 'O Hayat Benim', 3. sırada STV dizisi 'Küçük Gelin' yer aldı.

AB'de 1.'lik 'Survivor All Star'ın, 2.'lik 'O Hayat Benim'in, 3.'lük tv8'de ekrana gelen Türk sineması 'Recep İvedik 3'ün oldu.

Acun Ilıcalı mı Nihat Doğan mı daha çok kaybedecek?

Nihat Doğan: Üç gündür mutluluk gözyaşları döküyorum

Nihat Doğan'ı menajeri de terk etti


  http://www.radikal.com.tr/129929612992961

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  uyutma operasyonu - user397813

  Ülkenin her yerinden ses geliyor hasta adam yeniden hortladı. Bunlar halkı uyutmak için abuk subuk insanlarla basit ihtiraslarla insanların beyinlerini yıkıyorlar. Horuz dövüşü gibi birileri ile didişiyorlar bizler izliyoruz. Diğer taraftan ülke toprakları peşkeş çekiyorlar. unutmayın bu halkın tepkisini ölçmek için yapılan bir hamle, buyuk parçalar gidince millete bu önemli değil algısıyla uyutmak. İçim yanıyor, 1923 de kurulan Cumhuriyet nasıl 13 senede ne hale geldi. Sayısız darbe ve ihtilal gören bu coğrafya bence kendi öz kimliğinden hiç bu kadar uzaklaşmamıştı. Allah sonumuzu hayır etsin.