Nihat Hatipoğlu'na "Banyoda çıplak yıkanılır mı?" sorusu

Nihat Hatipoğlu'na "Banyoda çıplak yıkanılır mı?" sorusu
Nihat Hatipoğlu'na "Banyoda çıplak yıkanılır mı?" sorusu
ATV'de yayınlanan Nihat Hatipoğlu'yla Dosta Doğru programında şu güne kadar pek çok ilginç soru ekranlara geldi. Ancak programın yayınlanan son bölümünde bir izleyiciden gelen "Banyoda çıplak yıkanılır mı?" sorusu şu ana kadar sorulan sorular arasında en ilginci olarak ön plana çıktı.

RADİKAL - ATV'de yayınlanan Nihat Hatipoğlu'yla Dosta Doğru programında izleyicilerden birinin 'Banyoda çıplak olarak yıkanılır mı?' sorusu ekran başındakileri şaşırttı. Hatipoğlu soruya verdiği cevapta "Çırılçıplak yıkanmak..." diye başladı ve bakın cümlenin sonunu nasıl getirdi:


  ETİKETLER:

  ATV

  ,

  nihat hatipoğlu

  ,

  çıplak

  http://www.radikal.com.tr/1274201127420133

  YORUMLAR
  (33 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  banyoda çıplak yıkanılırmı? - user828088

  Elbiseleri çıkarmadan yıkanalım böylece çamaşır yıkama işinden kurtuluruz. Karı koca çıplak sevişmesinler tabiki, örtü olacakmış. Kardeşim sevişirken odada seyircilermi var, onlardan mı saklanıyorsun. Örtünün altında zaten çıplak olacaksın. Hocanın Mantığı acayip kuvvetli ama ben anlayamadım. Kapasitem sanırım yetmedi.

  "Yanlış duşünenler var" diyen user 966548 arkadaşa ve benzer düşünenlere ithafen - user636976

  Öncelikle kimsenin sazan gibi atlamayıp bir tarafından da bir şey uydurmadığını belirteyim. Melekler benim banyoma benimle beraber giriyorsa onları bileceği iş...Ne görecekleri malüm..Çıplaklık bu kadar olmaması gereken birşey olsaydı ne dünyaya gelirken ne de giderken çıplak olmazdık.Ayrıca Hoca'nın kötü yada iyi birşey söylemesinden bahsetmiyoruz, Hoca'nın yanlış bilgilendirmesinden bahsediyoruz. Kuran'da yer almayan bi rşeyi inancın gereği gibi sunmasından bahsediyoruz. Onlarca kez hatmetmiş biri (ben ki bu konuda hiç eğitim almış biri değilim) olarak ben Kuran'ı baz alırım..Ayette varsa vardır, yoksa yok...Hoca bu söylediğini Kuran'a dayandıramaz...Böyle bir ayet-i kerime yok. "boş eleştiri" diye gördüğünüz sözlere tepkinizin nedeni, sizin bilgisizliğinizi ve bu bilgisizliğinize rağmen sadece korku ve kolaycılığınızdan "inanıyorum" demenizi yüzünüze vurduğundandır. Kusura bakmayın dost acı söyler..

  Yanlış düşünen arkadaşlar var - user966548

  Sn.Hatipoğlunun böyle demesinin nedeni boy abdesti alırken yada normal duşa girerken melekler sizi izleyip utandığı için edep mahalini duş alırken örtmenizde fayda var hoca burda kötü birşey söylememiş sazan gibi atlayan arkadaslarımız var siz buna uymak zorunda değilsiniz Sn.Hatipoğlu size nasıl olacağını anlatmış uyup uymamak size kalmış boş eleştiriler yapmayın.

  İtiraf ediyorum...Bu durumda ben günahkarım.. - user636976

  Sn.Hatipoğlu, hadi yurdum insanı saf, temiz, kolay inanan ve özellikle dini konularında "bilgisiz korkular"ından dolayı dini kişiliklere olması gerekenden fazla değer verip koşulsuz itaat eder. Bu insanlara ne deseniz inandırabilirsiniz...Kabul..Fakat siz, adınızın önündeki ünvanlardan çekinmiyorsunuz ve o sorumluluğu duymuyorsunuz, peki, bunca alim ve ulemadan da mı çekinmiyorsunuz? Biri çıkıp da size "Bu nasıl bir cüret, bu nasıl bir cesaret...İnananları inancından mı soğutmak niyetin? Diğer dinlerde olduğu gibi pazar günleri dini tv programı yapmak niye? Gazetelerde kaçak oteliniz var diye bahsediliyor, sizi ilahiyatçı ve devlet üniversitesinde eğitmensiniz diye biliyoruz, bu ne iştir hocam? İnandırıcılığınızı yitirmek, maddi olarak karşılığını alsanız da zorunuza gitmiyor mu? Özellikle konu olan bu programdaki sözlerinizle hemen hemen tamamı saf ve temiz olan sizi dinleyenleri ne hale soktuğunuzun farkında değil misiniz?" derse yanıtınız ne olacak?

  bu ne - user649322

  bu adam baska biri olsa baska bir kural dizisi hakkinda konusuyor olsa deli diye ciddiye alinmaz.

  azhabi - user822126

  soru yanlış sorulmuş olabilir ama şöyle bir yorum vardır, eğer banyo yaptığınız mekanda sizi istemediğiniz birilerinin (anne, baba, çocuk, akraba vs) çıplak görme ihtimali varsa, mümkün mertebe edep mahallini örtersiniz, yok ise zaten sorun yoktur. bu dediklerim islam ahlakı çerçevesinde olup istemeyeni bağlamaz yani rahatsız olunacak bir durum yoktur...

  Nihat Hatipoğlu'na "Banyoda çıplak yıkanılır mı?" sorusu - UygarTurkiye

  Benim evimde ve kendi hususi hayatimda ne yaptigim kimin neyine. Bu millet artik dusunme konusunda o kadar dustuki yakinda tuvalettede ossurmak caizmidir diye soracak...