Nihat Hatipoğlu'ndan Papa'ya Hz. Muhammed çağrısı

Nihat Hatipoğlu'ndan Papa'ya Hz. Muhammed çağrısı
Nihat Hatipoğlu'ndan Papa'ya Hz. Muhammed çağrısı
ATV'deki sahur programını sunan Nihat Hatipoğlu, Müslümanların her peygambere inandığını söyleyerek Papa dahil tüm Hristiyanları da Hz. Muhammed'e inanmaya davet etti.

ATV 'deki sahur programını sunan Nihat Hatipoğlu, Müslümanların her peygambere inandığını söyleyerek Papa dahil tüm Hristiyanları da Hz. Muhammed'e inanmaya davet etti.

 MUHAMMED'İN PEYGAMBER OLDUĞUNU KABUL EDİN

" İslam 'ın güzelliğine bak Hz Musa'yı da Hz. İsa'yı da kabul ediyor. Hz. İsa'yı bütün yüreğiyle anlatan bir mümin olarak ben yahudi din adamlarından şunu beklerdim. Özellikle Papa'dan. Siz Müslümanlar nasıl Hz. İsa'ya iman ediyorsanız biz de Muhammed'in peygamber olduğunu kabul ediyoruz demesini beklerdim." (Gazetevatan)

 


  ETİKETLER:

  İslam

  ,

  ATV

  ,

  nihat hatipoğlu

  ,

  Papa

  ,

  Yahudi

  http://www.radikal.com.tr/138597013859702

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Mantığa bak! - Sinan Genco Karaman

  Adamlar binlerce sene önce mitolojilerini oluşturmuş. Sen yüzlerce sene sonra çıkacaksın, ben size inanıyorum, o nedenle siz de bana inanın diyeceksin. Yok ya! Ha, iş sadece önceki peygamberlere inanmaktan geçiyorsa, al ben de diyorum: "Bu yorumu yazan ben, benden önceki bütün peygamberlere inanıyorum, bu nedenle, ey insanlar, siz de şimdi bana inanın. Ve ey Nihat Hatipoğlu, kendi kurduğun mantık gereği, senin bana herkesten önce inanmanı ve diğer müminlere örnek olmanı emrediyorum!

  ilginç - user439201

  Adamın kafa da gitmiş ya artık. Adam zaten kabul ederse inanmak durumda kalır. Ya bu da profesor olacak. Bir garip