Niran Ünsal Erdoğan'a 'çıplaklıkla mücadele' dosyası sundu!

Niran Ünsal Erdoğan'a 'çıplaklıkla mücadele' dosyası sundu!
Niran Ünsal Erdoğan'a 'çıplaklıkla mücadele' dosyası sundu!
Kliplerdeki çıplaklığa karşı savaş açan Niran Ünsal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın özel davetlisi olarak Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na çıktı. Ünsal, 'Yeni dönemde Türkiye'mizi çok güzel günler bekliyor' dedi.

RADİKAL - Niran Ünsal, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanın özel davetlisi olarak başkente gitti. Türkiye ’de 'Ulusal algıyı koruma' yasası çıkartmak için çalışan Ünsal, kliplerde, çizgi filmlerde ve reklamlarda uygulanan subliminal mesajlar içeren 64 sayfalık dosyayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teslim ettiğini söyledi.

Yaklaşık bir saat Erdoğan’la özel bir görüşme yapan Ünsal, “Türk toplumunu ilgilendiren bu meseleyle 6 aydır büyük bir savaş verdim” dedi. 

Ünsal şöyle konuştu: “Görüşmenin detaylarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayacağım. Bu görüşme olumlu geçti yalnızca bunu söyleyebilirim. Beklediğimden daha fazla bir ilgiyle karşılaştım. Bu beni çok mutlu etti. Görüşmemiz çok olumlu ve verimli geçti. Çok güzel mesajlar verdi yine bana. Yeni dönemde Türkiyemizi çok güzel günler bekliyor. Cumhurbaşkanımız çok zarif, çok ince, çok hassas bir insan. Konuya son derece hakim . Çok uzun zamandır da konuyu takip ettiğini fark ettim. Yeni dönemde neler olacağını göreceğiz!” ( Hürriyet )


  http://www.radikal.com.tr/129906412990642

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ak sanatçı - user1006186

  Artık saraydan onay almadan şarkı söylemek yasak.Yeni Türkiye.

  Yanlış yere gitmişsin bayan... - citizen

  Bayan Niran Ünsal.., demek ki c.başkanı çok hassas,çok kibar, çok zarif biri... Sorması ayıp ama sen c.başkanlığı sarayı yerine başka bir yere gidip, bir başkasını ziyaret etmiş olmayasın... Çünkü biz gayet iyi biliyoruz AKP nin c.çbaşkanının ne kadar hassas, kibar ve zarif (') olduğunu....