Niran Ünsal'a kardeşinden tepki: Allah akıl fikir versin

Niran Ünsal'a kardeşinden tepki: Allah akıl fikir versin
Niran Ünsal'a kardeşinden tepki: Allah akıl fikir versin

Nida Ünsal

Son dönemlerde 'müstehcenlikle savaş' yürütmesi ve bir dergiye tesettürlü poz vermesiyle gündeme gelen Niran Ünsal'a kız kardeşinden sert eleştiriler geldi: "1994'te Pop Show yarışmasına jartiyerlere çıkan kendisiydi. O zaman da anneydi üstelik."

RADİKAL – Lady Gaga’nın konser için Türkiye ’ye geldiği dönemde yaptığı ‘müstehcenlik’ açıklamaları ve son olarak bir dergiye verdiği tesettürlü pozlar ile çok konuşulan şarkıcı Niran Ünsal'ın kardeşi ablasını sert sözlerle eleştirdi.

Niran Ünsal’ın kardeşi Nida Ünsal, daha önce de "Parayla, iman kimdeyse onda kalır. İmanımı, inancımı, kimsenin gözüne sokmam" diyerek ablasına tepki göstermişti.

Nida Ünsal, facebook sayfasına şunları yazdı:

"Ben bu Niran Ünsal'ın kardeşi olarak anılmaktan yıllarca bıktım zaten. Bir de son zamanlarda bir popçulara giydirdi, bir kliplere savaş açtı. Önce türkü söyledi, sonra CHP konserleri verip "Ben sonradan olmadım, İzmirliyim " dedi. Ardından tesettürle poz verdi, sayfasında parti yanlısı, gayet taraflı foto ve reetwetler paylaştı durdu. Herkesi aldı karşısına. Rica edeceğim beni ayrı tutun. Ben bu kadar renk değiştiren görmedim. Ne yaparsa yapsın ilgilenmiyorum.

Zamanında magazin dergilerine pozlar verdim evet. Sonrasında ortadan kayboldum. Yazdım, çizdim, ürettim. Ne bir sabıkam oldu, ne de kimseyle savaşım. 1994 yılında Pop Show yarışmasına jartiyerlere çıkan kendisiydi. O zaman da anneydi üstelik. Annelikten dem vuruyor ya herkese...

Benim de bir sabrım var. İnsanım ben de. Beni reddedecekmiş. Ben onu çoktan sildim. Annemin, anneannemin kemiklerini sızlatan kadın. Allah sana akıl fikir versin. Pek umudum yok ama..."