Niran Ünsal'lı limitsiz içkili yılbaşı programı

Niran Ünsal'lı limitsiz içkili yılbaşı programı
Niran Ünsal'lı limitsiz içkili yılbaşı programı
Türbanlı olduğu için iş bulamamaktan şikayet eden şarkıcı Niran Ünsal, yılbaşı için bu kararını "rafa kaldırdı." Haziran ayında katıldığı bir canlı yayında tesettüre girdiğini duyuran şarkıcı Niran Ünsal geçtiğimiz hafta katıldığı bir başka televizyon programında "Kapandığı için iş bulamadığını" söylemişti ama sevenleri Niran Ünsal'ı limitsiz içkili programla izleyebilecek!

Niran Ünsal "Yani ben Allah'ın emrini yerine getirdiğim için, Türkiye'de şöyle bir algı var; 'sen örtündün bir kenara çekil artık, bu işi yapma.' Bu işi yapma diyorsunuz ya da benim etrafımdaki herkes bu konu ile ilgili bana köstek oluyor. Yani affedersiniz biz yıllarca bu ülkede bir sürü iç çamaşırlı kadın izledik, adam izledik yarı çıplak. Ben inancımı yaşayarak ve kendi dinimin emrettiği şeyi yerine getirerek, Allah'ın emrini yerine getirerek işimi yapmaya çalışıyorum ve kendi çevremden, uzak, yakın, bildik bilmedik bir sürü çevrelerden veto yiyorum. Böyle saçma şey olur mu, nasıl bir adalet?" diye konuşmuştu. Sahneye dönüşü yılan hikayesine dönen şarkıcı Niran ünsal'ın ismi son olarak yılbaşındaki bir organizasyonla gündeme geldi. Niran Ünsal'ın Bodrum'daki bir mekanda yılbaşı gecesi sahne alacağı öğrenildi. Ünsal'ın sahne alacağı otelin yılbaşı rezervasyonu ise şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı.

Programın limitsiz içkili oluşu dikkat çekerken, tesettüre giren Niran Ünsal'ın bu programa başı açık ya da peruklu şekilde katılması bekleniyor. Niran Ünsal daha önce de bir başka programa yine tesettürsüz olarak katılmış ve çok konuşulmuştu. Niran Ünsal'ın sahneye perukla mı yoksa peruksuz mu çıkacağı henüz bilinmese de organizatörlerin çalışması tamamlanmış durumda. Otelin internet sitesinden yapılan duyuruda; Niran Ünsal'ın yanı sıra oryantal showların da programda yer alacağı duyuruldu. Limitsiz içki servisinin de olduğu programın ücreti ise açıklanmadı.