Nurgül Yeşilçay: Evlenmeye vaktim yok!

Nurgül Yeşilçay: Evlenmeye vaktim yok!
Nurgül Yeşilçay: Evlenmeye vaktim yok!
'Paramparça'nın Gülseren'i Nurgül Yeşilçay yoğun temposundan şikayetçi. Oyuncu, "Benim evlenmeye de, depresyona girmeye de vaktim yok" dedi.

RADİKAL- ‘Paramparça’nın Gülseren’i Nurgül Yeşilçay yoğun temposundan şikayetçi. Oyuncu, “Benim evlenmeye de, depresyona girmeye de vaktim yok” dedi.

Koray Yavuzer Mimarlık’ın 15’inci kuruluş yıldönümüne katılan Nurgül Yeşilçay, dizi sürelerinden dert yandı. “Bir ay iznimiz oluyor, onu da oğlum ve sevdiklerimle tatil yaparak geçirmek istiyorum” diyen oyuncu film projesinin olmadığını söyledi. ‘Eğreti Gelin’de başrol oynayan Yeşilçay  ‘Eğreti Gelin 2’ için de iki sene önce teklif geldiğini söyleyip ekledi: “Atıf Yılmaz’ın vefatından sonra ikincisinde rol almak istemedim.”

Oyuncu son günlerde çok konuşulan ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisinde Safiye Sultan rolündeki Hülya Avşar için “Çok doğru bir karar, gerçi bana düşmez ama Hülya Avşar çok iyi bir oyuncu ve örnek alınacak bir kişi” dedi. Özel hayatıyla ilgili de açıklamalar yapan Yeşilçay, Özgür İnal’la ilişkisiyle ilgili “Henüz evlilik yok. Benim evlenmeye de, depresyona da girmeye vaktim yok” açıklamasını yaptı.  Kaynak: (Milliyet)

 


  http://www.radikal.com.tr/147167614716761

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İYİ Kİ DE 2.EĞRETİDE OYNAMAMIŞSIN... - ARAGORA

  Birincisi bir felaket idi..Nurgül kötü oynadı demiyorum ama..Yanlış anlaşılmasın..Atıf Yılmaz rahmetli,eski kafa bir adamdı..İyi yönetmendi o ayrı mesele..Oysa bu konu,daha cesur bir yönetmene verilmeliydi..Ne olursa olsun ,konusu itibariyle ,yarı erotik sahnelere ihtiyaç vardı ve Atıf bey,elindeki Nurgül gibi bir oyuncuyu orada gereği gibi oynatamadı.Nurgül o gün de bugün de o senaryoyu oynayabilecek tek kadındır.Ama cesaret gerek yönetmene ...Konu hâlâ çok caziptir.Cesur bir senarist ve yönetmen aranıyor...