Nurgül Yeşilçay Paramparça'dan ayrılıyor

Nurgül Yeşilçay Paramparça'dan ayrılıyor
Nurgül Yeşilçay Paramparça'dan ayrılıyor
Mesut Yar köşesinde 'Paramparça' dizisini sevenlere bir iyi bir de kötü haber verdi! Daha önce de konuşulan Nurgül Yeşilçay ayrılığı için Mesut Yar tarih verdi.

RADİKAL- Mesut Yar köşesinde ‘Paramparça’ dizisini sevenlere bir iyi bir de kötü haber verdi! Daha önce de konuşulan Nurgül Yeşilçay ayrılığı için Mesut Yar tarih verdi.

Mesut Yar'ın yazısından o bölüm:

Paramparça (Star TV) isimli dizi bu sezonun başından beri rölantiye bağladığı hikâyede iyi bir hat yakalayarak pazartesi gecelerinin liderliğini üçte iki oranında geri aldı. Bu bir dizinin gidişatı için iyi bir haber. Kaldı ki, eleştirsek de severek izlediğimiz bir iş... Bu söylediğim iyi haberdi. Şimdi sırada kötüsü var. Dizinin şu anda 47’nci bölümü çekiliyor. 52’nci bölümde ise ana karakterlerden Nurgül Yeşilçay diziden ayrılıyor... Peki, meselenin gerçeği Erkan Petekkaya’nın “öpüşmeme kanunu mu” dersiniz? Hayır. Bu bireysel bir kafa dinleme hareketi. İşi ayrılma noktasına getiren küçük nedenlerin birikip bir çağlayana dönüşmesi de diyebiliriz... O nedenlerden bazıları Nurgül’ün hikayeden kısmen kopmuş olması, sette yaşanan seri pürüzler ve aktristin bireysel muhasebeleri... Sonuç itibarıyla “dostça ayrılan” Nurgül Yeşilçay’ın yerine bir karakter bulunacak; şöyle ya da böyle. Ve hikaye başka bir hatta devam edecek; öyle ya da şöyle... Ve de biz hayli ilginç bir senaryoyla başlayan işi miladını unutsa da izlemeye devam edeceğiz; böyleyken böyle!