Nurseli İdiz: 'Bu kadın içer sete gelmez diye düşündüler'

Nurseli İdiz: 'Bu kadın içer sete gelmez diye düşündüler'
Nurseli İdiz: 'Bu kadın içer sete gelmez diye düşündüler'
Nurseli İdiz; 'Meryem Uzerli'den sonra Hürrem'in yaşlılığını oynamak iyi olurdu' dedi ve ekledi: 'Güvenemediler, bu kadın içer gelmez sete diye düşündüler!'

Nurseli İdiz hayatıyla ilgili çok özel bilgileri konuğu oldu. Hülya Avşar'a anlattı. İdiz'in anlatıklarını Sina Koloğlu bugün köşesine taşıdı. Meryem Uzerli’den sonra Hürrem’in yaşlılığını oynamak iyi olurdu” dedi.

İşte Koloğlu'nun yazısındaki o bölüm:
Nurseli İdiz, Hülya Avşar’ın konuğuydu. Çalkantılı bir yaşamın ardından bugün hala ayakta ise bu öyle küçük bir şey değildir. 1997 yılında boşanma ve iflaslarla başlayan yeni bir hayat ; bugüne kadar 5.5 trilyon borç ödemiş ve bipolar hastası. Asıl hikaye burada. Belki de hastalığı bütün kötülüklerin anası!

Bu Tarz Benim'den Ezgi Baylar: 'Bizden öyle yapmamız isteniyor!'

Jennifer Lopez : 'Her kız gibi ben de aldatıldım'

Murat Dalkılıç: 'Hesabımı Allah'a vereceğim!'


Genetik bir hastalık olduğunu söyledi Nurseli İdiz. Sonraları ilerlemiş. Alaçatı’daki halinin doruk noktası olduğunu söyledi. Geçmişinde de buna benzer durumlar olmuştu. Tüm bunların bu hastalıkla ilgili olduğunu belirtti. Belirtilerinin ne olduğunu anlattı. Şimdi tedavi gördüğünü, amacının bunu dizginlemek olduğunu ekledi.

Kolay bir iş değil manik hallerin düzelmesi. Her an bir şekilde çıkabilme olasılığı yüksek. Benim gördüğüm, Nurseli İdiz bu gerçekle yaşamayı öğrenmiş. Ne şekilde karşısına çıktığını, kendisini nasıl dizginlemesi gerektiğini sanki artık iyi biliyormuş gibi geldi. Yani “Yine içkinin dibine vurmak zorundayım”a karşı çıkmanın yollarını öğrenmiş diyeyim.
Bunu hissettim.

‘Hürrem’in yaşlılığı iyi olurdu’

Nurseli İdiz; “Meryem Uzerli’den sonra Hürrem’in yaşlılığını oynamak iyi olurdu” dedi.

Kendisine bu rolün yakışacağını düşünmüş oyuncu. “Güvenemediler, bu kadın içer gelmez sete diye düşündüler” sözleri de bir şekilde özeleştiri gibiydi.