'O Ses Türkiye beni bitirdi, bitti de rahatladık'

'O Ses Türkiye beni bitirdi, bitti de rahatladık'
'O Ses Türkiye beni bitirdi, bitti de rahatladık'
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'de yayınlanan O Ses Türkiye'nin jüri üyesi Gökhan Özoğuz, "O Ses Türkiye bitirdi beni, 5 ayda mahvoldum. Çok şükür bitti, rahatladık" dedi. Yarışmanın finalinde Ebri Gündeş'in ekibindeki yarışmacı Elnur Huseynov'un kazanması ile birlikte Gökhan Özoğuz'un programı sinirli şekilde terk ettiği iddia edilmişti.

RADİKAL - “O Ses Türkiye ” finalinde birinciliği Ebru Gündeş’e kaptıran Gökhan Özoğuz, önceki akşam yarışmayla ilgili soruları yanıtladı.

Vatan 'dan Emrah Akçaay'ın haberine göre, Özoğuz, “O Ses Türkiye bitirdi beni, 5 ayda mahvoldum. Çok şükür bitti, rahatladık” dedi. Özoğuz, final sonrası jüri üyeleri arasında gerginlik yaşandığı yönünde çıkan haberleri “Finale bir saatlik uykuyla katıldım. O gün hepimiz yorgunluktan kaçıştık. Hepimiz birbirimizi çok severek çalıştık” diye konuştu.

Özoğuz, yeniden Acun Ilıcalı ile birlikte çalışabileceğini de söyledi.

O Ses Türkiye'nin finalinde yarışmayı Ebru Gündeş'in desteklediği Elnur Huseynov'un kazanması sonrasında diğer jüri üyelerinin programı hemen terk ettiği ve hiçbirinin Ebru Gündeş'i kutlamadığı iddia edilmişti.