O Ses Türkiye'nin şampiyonu Elnur Hüseynov

O Ses Türkiye'nin şampiyonu Elnur Hüseynov
O Ses Türkiye'nin şampiyonu Elnur Hüseynov
O Ses Türkiye yarışmasının bu sezonki şampiyonu dün akşam yapılan final yarışmasıyla belli oldu. Yarışı Azeri şarkıcı Elnur Hüseynov kazandı.

RADİKAL- O Ses Türkiye ’de bu sezonun şampiyonu belli oldu. Yarışmacıların büyük final gecesi heyecanı yaşadığı ve birinci olmak için yarıştığı gecede şampiyonluğa Ebru Gündeş’İn takımında yer alan Elnur Hüseynov uzandı.

Elnur kazandı O Ses Türkiye jürisi karıştı


Finale gelene kadar seyirci tarafından büyük beğeni toplayan ve finalin de favorisi olan Elnur Hüseynov O Ses Türkiye’yi şampiyonu olarak bitirmeyi başardı.Ebru Gündeş kişisel Twitter hesabından ‘ve şampiyon Elnur’ notuyla bir fotoğraf paylaştı. 


  http://www.radikal.com.tr/1296623129662314

  YORUMLAR
  (14 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kıskanmayın..... - user1005456

  Elnur bi türk cocuku və o öz türklürinin yarışmasında kazandı. Elnur hakk etdi. Kıskanc insanlara yazıklar olsun.

  Obyektiv - user1004473

  Arkadaşlar. Yarıshmanın ismi "O ses" , O SES de zaten birinci oldu - bu kader. Azerbaycandan yarısmaya kaç kişi katıldı, hepisi elendi. Sonunda bu bir yarışma. Siz kurur duymalısınız ki, koçaman Türkiye en iyi sese oy vermiş. Elnur parayla alınan cocuk olsaydı, şimdi kendi memleketinde ünlülerden idi. Adam Eurovisiondan sonra Türkiyenin O ses yarışmasina katilmazdi. Onun yeri jüride idi.

  Garib - user1004218

  Kaya - user743232 diyorsun ki O ses Türkiye şampiyonu Azeri oldu... Madem yabancıların şampiyon olmasını kendinize yediremiyorsanız o zaman bu yarışmada yabancıların yarışmasına izin verilmeyecek. Lütfen faşistlik yapmayın

  Gereksiz... - user536826

  Adam Türkçe şarkı söylediğinde kıvrım kıvrım kıvranıyor, Ebru Gündeş Türkçeye hakim değilsin olur o kadar diyor, be kardeşim İngilizce söylediğinde diğer arkadaşlar desenize İngilizceye hakim değilsin olur o kadar, tek yaptığı tizlerde yükselebildiği kadar yükselmek, bağırmakla sanatçı olunmuyor, adamı o kadar dinledim, bir kere bile duyguyu hissetmedim. Velhasıl O ses Türkiye'yi Türkiyeli biri kazanmamıştır.

  hakedenler nerede - user1004063

  Bu kadar Türk solistlerin hepsini eleyipte ne söyledigi dahi anlaşılamayan birisini seçen zihniyetlere helal olsun.başka ne denebilir ki.

  O Ses Türkiye - user976200

  Elnur Hüseynovun ülkemizde yapılan yarışmada birinci olmasından gurur duydum.Özbek ,Kırgız,Kazak,Tacik,Türkmen İran Azeri Türklerinin'de ülkemizde yapılan yarışmalarda görmek dileğiyle.

  adil değil - aysberg

  Bu ülkede mevcutta var olan solcu, Kürt, Dersimli, Alevi karşıtlığını malum yarılşmada görmek mümkün. Bunu inkar mı ediyorsunuz? user1003684, utanması gerekecek hiçbir şey yapmadık!!! Asıl siz bu gerçeği görmezden gelmekten utanın!!! Yarışmada elendi diye Kaya Aslantepe için üzülecek değiliz... Ancak malum gerçekleri de söylemenin derdindeyiz. Reza Zerab'ın memleketinden, Demet Akalın ve Ebru Gündeş'in destekleri ile sms harici yardımlarla bile bile Elnur birinciliğe götürüldü, adil olmayan bişey bu!!!