O şişelerin içinde ne var? Kediciklerden açıklama geldi!

O şişelerin içinde ne var? Kediciklerden açıklama geldi!
O şişelerin içinde ne var? Kediciklerden açıklama geldi!
Adnan Oktar'ın programıyla hayatımıza giren ve bir anda hepsi birer sosyal medya fenomenine dönüşen "kedicikler" geçtiğimiz günlerge garip bir tartışmanın ortasında kaldı. Program sırasında başında bulundukları masalarda yer alan şişelerde ne olduğunun sorgulanması bir anda gerilim yarattı.

RADİKAL - Adnan Oktar'ın sohbeti sırasında kedicik olarak bilinen konukların masalarında şampanya şişelerine benzeyen şişeler medyanın dikkatinden kaçmadı. Dini ağırlıklı sohbetlerin yaşandığı ve "İnşallah maşallah" kelimelerinin eksik olmadığı bir program sırasında alkol tüketildiğine yönelik haberlerin magazin sayfalarında eleştirilmesi üzerine kediciklerden cevap geldi.

Kediciklerden Didem Ürer, Medyafaresi adlı sitenin Twitter hesabına gönderdiği kısa açıklamasında sosyal medyada yer alan şampanya içtikleri yönündeki iddiayı yalanladı. Didem Ürer'in mesajı şu şekilde oldu;

"Bir haber sitesi olarak asılsız haber yapmanın sorumluluğunu alıyorsunuzdur. Bu şişelerin hepsi meyve suyu. Tekzip bekliyorum."