O video kaldırıldı!

O video kaldırıldı!
O video kaldırıldı!
Youtube'da izlenme rekorları kıran 'Songül Karlı Sütyensiz' isimli video yayından kaldırıldı.

Radikal.com.tr - Songül Karlı'nın, sunuculuğunu üstlendiği 'Su Gibi' programındaki görüntüleri 'Songül Karlı Sütyensiz' başlığı ile Youtube’a konmuş, video kısa zamanda izlenme rekorları kırmıştı.
Videoyu yükleyen kişiye ulaşan Karlı’nın eşi Metin Yüncü'nün, görüntüyü Youtube'dan kaldırttığı öğrenildi. Videoyu yükleyen kişi, bir süre önce görüntünün altına, "Arkadaşlar Songül Karlı'nın kocası beni arıyormuş videoyu kaldırıyorum, son 10 gün kaldıracağım videoyu" yorumunu yazmıştı.

Youtube’dan kaldırılan video, kısa zamanda, "Arif’in Manchester’a attığı golü arayanlar" adıyla buluşma noktası olmuş, 3.8 milyon hit ile 2011 yılında en çok izlenen Türk videosu unvanını elde etmişti.


  http://www.radikal.com.tr/111016011101603

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  çocuk toplum:türkiye - kartopu_

  Songül'ün sütyensizliği neden bu kadar ilgi oldu? Bu o kadar da önemsiz bir soru değildir. Biraz Freud okumuş olanlar bilir ki, bu çocukluktan kopmamış olmanın işaretidir. Dolayısıyla türk toplumu neden demirel gibi birini defalarca seçip "kurtar bizi baba" diye umutsuzca bağlandıysa aynı nedenle songülün ya da başkalarının memelerine de bu kadar bağımlıdır!türk toplumu ne kadar erkekse o kadar da çocuk kalmıştır. Bunu anlamak için günlük haberlere, ne kadar saçma şeylerle ne kadar zaman enerji ve insan tükettiğimize bakmak yeterlidir. Demirelin yerine yeni babayı bulduk(!)ama ana boşluğu sürüyor ve bu şefkat eksikliğini oradan buradan çarpık imgelerle, pampişlerle sedalarla vs doyurmaya çalışıyoruz, işte.

  Komedi! - user1107643

  Iyi de memeler Songül Karli'nin degil mi? Bu adam niye olaya müdahil olmus?

  ... - AENCÜ

  songül karlı'nın sütyeninden sana ne arkadaş, ne diye uğraşırsınız böyle gereksiz şeylerle.. gerçekten anlayamıyorum, dünyanın binbir derdi varken insanlar nelerle ilgileniyor..