Obama, 'eşek herif' dediği rapçi'yi dinliyor!

Obama, 'eşek herif' dediği rapçi'yi dinliyor!
Obama, 'eşek herif' dediği rapçi'yi dinliyor!

Kanye West ve Barack Obama

ABD Başkanı Obama, daha önceden atıştığı ve 'jackass' tabirini kullandığı Kayne West'in şarkılarını "Olağanüstü" olarak niteliyor.

Realite Show yıldızı nişanlısı Kim Kardashian’la birlikte Jay-z ve Beyonce’un tathına göz diken ABD 'li rapçi Kanye West’e büyük destek, kendisine daha önce 'Jackass', yani hafif tabirle ‘eşek herif’ diyen ABD Başkanı Barack Obama ’dan geldi.

Daha önce bir ödül töreninde ödülünü almak için sahneye çıkan Taylor Swift’in elinden ödülünü alıp “Bu ödül Beyonce’un hakkıydı” dediği için tepki toplayan rapçi, bu hareketinin ardından Obama’nın bile sinirini bozmuştu. “ Başkan falan umrumda değil, benim kadınımın Kim Kardashian’ın adını da ağzına almasın” diyerek Obama’ya cevap veren rapçi bununla yetinmeyip Michelle Obama’ya da yüklenmiş, first lady’nin Instagram’da Kim Kardashian’ı taklit ettiğini ima ederek sürreal bakış açısı konusunda adeta devrim yaratmıştı.

Bütün bu absürd diyaloglara rağmen Obama, West’in tuhaf karakterini pek dikkate almayıp, iPad’inde şarkıcının pek çok parçasının bulunduğunu ve boş vakitlerinde onu dinlemeyi sevdiğini söyledi. Obama “West’in şarkıları olağanüstü. Uğrayabileceğim bir konseri olsa canlı dinleyebilrim” dedi.