Ocak ayında plajda

Ocak ayında plajda
Ocak ayında plajda
Jessica Alba, 2011 yılının ilk kapak kızlarından biri oldu. Oyuncu yeni yılın ilk ayı için Harper's Bazaar dergisinin Avustralya edisyonuna özel poz verdi

Giuliano Bekor imzalı fotoğraflarda Jessica Alba, Fransız moda devi Louis Vuitton’un ‘cruise’ koleksiyonu tasarımları içinde poz verdi. Bikiniyle deniz kıyısında poz veren oyuncu, dergiye verdiği söyleşide bugüne kadar hiç spor yapmadığını söyledi. İki yaşında Honor adında bir kızı olan güzel yıldız “Bugüne kadar ne yoga ne de pilates yaptım. Yaptığım tembellik yeter, dış görünüşümün bozulmasını istemiyorum” dedi.
Pizza bağımlısı olduğunu söyleyen Alba, “California’da yetişmeme rağmen bir türlü ‘sağlık delisi’ bir kadın olamadım” diyerek doğal güzelliğinin sırrını da açıkladı. Bu yılın heyecan verici yapımlarından ‘Machette’de rol paylaştığı Robert De Niro’nun önerisi üzerine ‘Meet The Parents’ serisinin üçüncü filminde oynayan Alba, oyuncuya hayranlığını şu cümlelerle belirtti: “O tanıştığım en ‘cool’ insan. Komedinin de bir oyuncu için önemli olduğunu öğretti. Artık hiçbir rolü azımsamıyorum.”


    ETİKETLER:

    spor