Öğretmenin aşk oyunu kanlı bitti

Öğretmenin aşk oyunu kanlı bitti
Öğretmenin aşk oyunu kanlı bitti

Sixto Balbuena.

20 yaşındaki öğrencisiyle aşk yaşayan öğretmen, yatakta başka bir öğrenciyle basıldı. 20 yaşındaki genç bu yüzden katil olduCHADLER - ABD’nin Arizona eyaletinde öğretmen ile iki öğrencisi arasındaki aşk üçgeni ölümle sonuçlandı.
Polis kayıtlarına göre, matematik öğretmenliği yapan 48 yaşındaki Tamara Hoffman ile aşk ilişkisi bulunan 20 yaşındaki Sixto Balbuena, sabah saatlerinde sevgilisinin evine geldiğinde, yatak odasında Tamara ile 18 yaşındaki öğrencisi Samuel Valdivia çıplak halde uyurken buldu.
Tamara’nın eski öğrencilerinden olan ve halen ABD Donanması’nda görevli olduğu bildirilen Balbuena, ifadesinde, "kendisinin ne derece incindiğini göstermek ve kurban olmanın anlamını öğretmek" amacıyla o anda özür dilemekte olan Valdivia’ya tekme tokat saldırdığını, daha sonra mutfak bıçağını sapladığını anlattı. Balbuena, "daha sonra sevgilisini de yere yatırarak, ne kadar süredir kendisini aldattığını öğrenmek amacıyla üzerinde tepindiğini" söyledi.
Valdivia kaldırıldığı hastanede ölürken, polis, Balbuena’yı kanlı elbiseleri üzerindeyken yakaladı ve "ikinci dereceden cinayet" suçlamasıyla tutukladı.(aa)