Okan Bayülgen jüri üyesi oluyor

Okan Bayülgen jüri üyesi oluyor
Okan Bayülgen jüri üyesi oluyor
Şovundaki 'Medya Arkası' bölümünde yıllarca yarışmacıları ve jüri üyelerini 'ti'ye alan Okan Bayülgen, Hıncal Uluç ve Hülya Avşar'la yaşadığı kısa soluklu yarışma deneyiminin ardından yeniden jüri koltuğuna oturmaya hazırlanıyor.

Ekim ayında başlayıp 31 Aralık gecesi sona erecek ve yarışmacılardan birisine 1 milyon TL kazandıracak bilgi yarışması 'Bir Milyon Kimin' jürisinde ilk kesinleşen isim Okan Bayülgen oldu.

Okan Bayülgen, 8 Eylül Pazar günü İstanbul ’da başlayacak ve toplam 7 ilde yapılacak 'Bir Milyon Kimin' şehir elemelerinde, 1 milyon TL büyük ödül için başvuran adaylarla yüzyüze görüşecek, Habertürk Gazetesi’yle dağıtılacak soru-cevap kitapçığından sorular soracak ve 2014’ün ilk milyonerini Show TV’de belirleyecek 'Bir Milyon Kimin?' finallerinde jüride yer alacak.

7 İLDE EYLÜL AYI BOYUNCA ELEMELER YAPILACAK

İstanbul, İzmir , Ankara , Kayseri, Mersin, Malatya ve Trabzon’da yapılacak elemelerde, Okan Bayülgen’in de kadroda olduğu Jüri Üyelerinin sadece kitaptan soracağı 10 Soruya 10 Doğru cevap veren adaylar yarı finale kalacaklar.

Yarı Finaller sonucunda finalist olmaya hak kazanan 13 Kişi, toplam 13 hafta sürecek 'Bir Milyon Kimin?' yarışmasında yarışacak.

2014’ÜN İLK MİLYONERİ SHOW TV’DE

Her hafta bir kişinin eleneceği yarışmada 31 Aralık 2013 gecesi yayınlanacak Finaş bölümünde 1 kişi tam 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazanacak.

Medyatava-Radikal.com.tr

Okan Bayülgen'in havası mı değişti?

Okan Bayülgen: 'Aynı şey soğuk havada olmazdı'