Oktay Kaynarca'dan TC tepkisi: Gerizekalı

Oktay Kaynarca'dan TC tepkisi: Gerizekalı
Oktay Kaynarca'dan TC tepkisi: Gerizekalı
Oyuncu Oktay Kaynarca, twitter'da adının önüne T.C. ibaresini koyduğu için kendisiyle dalga geçen bir takipçisine sert tepki gösterdi.

Kaynarca geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı 'nın tabelalarından T.C. ibaresini indirmesine tepki olarak twitter 'daki hesabının başına T.C yazarak, bu duruma tepki göstermişti.

Ünlü oyuncuya önceki gün twitter'da bir takipçisi "Mizaha diyorum, açık bir durum diyorum, lüzumu diyorum gereğinden fazla değil mi diyorum. Bir de ne gereği var diyorum" sözleriyle sataştı.

Kaynarca'nın yanıtı ise "Kardeş hala ne dediğini anlatamıyorsun ismim niye uzun ve mizaha açık olsun ama sana öyle geliyorsa öyle olsun gül eğlen ne diyeyim" şeklinde oldu.

Ancak takipçinin "Ziyadesiyle gülüp eğleniyoruz, merak buyurmayın. Nüfus cüzdanınıza da yazdırın kalıcı olur, twitter bugün var yarın yok" şeklindeki sözleri ünlü oyuncuyu kızdırdı.
Öfkelenen ünlü oyuncu takipçisine "Gerizekalı o gülüp eğlendiğin şeye yarın nasıl ağlayacağını düşün T.C. ile eğlenmeyi düşünecek kadar şerefsizsen yapacak bir şey yok" sözleriyle tepkisini gösterdi.