Öldüğünde hamile miydi?

Öldüğünde hamile miydi?
Öldüğünde hamile miydi?
Ampute atlet Oscar Pistorius'un kurşunlarına hedef olan Reeva Steenkamp'ın hamile olduğu iddia edildi.

Sevgililer Günü’nde kız arkadaşı Reeva Steenkamp’ı kasten öldürdüğü iddia edilen Güney Afrikalı ampute atlet Oscar Pistorius’un davasında bir iddia daha ortaya atıldı. İddialara göre Pistorius kız arkadaşını hamile olduğunu öğrendikten sonra öldürdü.

OTOPSİDEN SONRA NETLİK KAZANACAK

Dailymail’in ulaştığı bilgilere göre polis, Pistorius’un hamilelik haberini aldıktan sonra kontrolden çıkarak kız arkadaşını öldürdüğü ihtimali üzerinde duruyor. Ancak bu olayın kesinliği, Steenkamp’a yapılacak otopsinin sona ermesi sonucu açıklığa kabuşacak.

Öte yandan geçen hafta kefaletle serbest bırakılan Pistorius dün, öldürdüğü kız arkadaşı Reeva Steenkamp için özel bir anma töreni gerçekleştirdi. Tören Pistorius’un serbest bırakıldığından beri kaldığı amcasına ait evde gerçekleştirildi.

PR ŞİRKETİ BİLGİYİ SIZDIRDI

Başkent Pretoria’daki evin önünde korumalar gazetecilerin yaklaşmasını ve görüntü almasını engelledi. Anma töreninin yapılacağı haberi ise medyaya Pistorius’u temsil eden halkla ilişkiler ajans tarafından sızdırıldı. Haberin sızdırılması, törenin Pistorius’un bozulan imajının düzeltilmesi için yapıldığı yorumlarına neden oldu.