On parmağında on marifet!

On parmağında on marifet!
On parmağında on marifet!
Hollywood'un İspanyol yıldızı Penelope Cruz, oyunculuk, modellik ve tasarımcılıktan sonra şimdi de şarkıcılığa da el attı.

Hollywood ’un İspanyol yıldızı Penelope Cruz, oyunculuk tecrübesinden sonra şimdi de sesiyle gündeme geleceğe benziyor. Aynı zamanda modellik, moda tasarımcılığı ve gazetecilik de yapan Cruz, Latin Grammy ödüllü şarkıcı Miguel Bose ile ‘Decirnos Adios’ şarkısına düet yaptı. Miguel’in son albümü ‘Papitwo’ da yayımlanan şarkının klibi de çok ses getirecek gibi… Ekim ayında Madrid’de bir otelde siyah beyaz çekilen şarkının klibinde ise Penelope ve Miguel ayrılmanın eşiğinde iki sevgiliyi oynuyor.

‘Veda’ anlamına gelen şarkı, Penelope’nin kardeşi Eduardo Cruz tarafından bestelenmiş. Cruz’un sesinini çok karakterli bulduğunu belirten Miguel Bose, “Penelope harika şarkı söylüyor ve en önemlisi bundan keyif alıyor. Bunu herkes için söylemek zor” şeklinde konuştu.

Öte yandan Penelope Cruz, şu sıralar Saadet Işıl Aksoy’un da yer aldığı ‘Sen Dünyaya Gelmeden/Twiceborn’un tanıtımı için Madrid’de…