Önemli olan iç güzellik

Önemli olan iç güzellik
Önemli olan iç güzellik

Hamileyken objektifin karşısına geçen Lima nın pozları Temmuz ayında basına yansımıştı.

Çekimleri Brezilya’nın kalbi Rio de Janeiro’da gerçekleşen Pirelli Takvimleri’nin 2013 sayısı gün ışığına çıktı. Dünyanın en güzel modellerini ‘Afgan Kızı’ fotoğrafıyla ünlü Steve Mccurry’nin karelerinde bir araya getiren takvim , önceki yılların aksine bu farklı bir temaya hâkim.
Kadın güzelliğini yansıtmak için sadece estetiği değil iç güzelliği de öne çıkartmak istediğini vurgulayan Steve Mccurry, ruhani güzelliğin önemini vurguluyor. Takvimde yer almaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Steve Mccurry; “Bu çalışma benim için de bir nevi meydan okuma niteliğinde. Bu yılki takvimde çıplaklık yerine ruhani güzelliği öne çıkartmayı tercih ettim” dedi.

Adriana ilke imza attı

Her yıl dünyanın en yetenekli fotoğrafçılarıyla en güzel modellerini bir araya getiren ve bu yıl 40. kez hayranlarıyla buluşan Pirelli Takvimi’ne poz verenler arasında bu yıl Sonia Braga, Marisa Monte, Isabeli Fontana, Elisa Sednaoui, Hanaa Ben Abdesslem, Liya Kebede, Karlie Kloss, Kyleigh Kuhn ve Petra Nemcova yer alıyor. Kamera karşısına hamile olarak geçen top model Adriana Lima ise Pirelli Takvimi’ndeki ilk hamile model olarak dikkatleri üzerine çeken isim.