Öpüşme rekorunu kırdılar!

Öpüşme rekorunu kırdılar!
Öpüşme rekorunu kırdılar!
Tayland'da Sevgililer Günü için düzenlenen 'en uzun öpüşme yarışması'na katılan çift, 58 saat 35 dakika 58 saniye öpüşerek rekor kırdı.

Tayland Pattaya’da Sevgililer Günü için düzenlenen ‘en uzun öpüşme yarışması’na katılan çift, 58 saat 35 dakika 58 saniye öpüşerek rekor kırdı. Yarışmayı kazanan Bangkoklu Ekkachai ve Laksana Tiranarat çiftinin öpüştüğü süre tarihteki ‘en uzun öpüşme süresi’ olarak kayda geçti. 3 bin 300 dolar para ödülü ve iki elmas yüzük kazanan ve son üç yılda ikinci kez bu yarışı galip tamamlayan çift, rekorlarının Guinness Dünya Rekorları’na girebilmesi için yetkililerin onayını bekliyor. ,

Salı günü başlayan ve 9 çiftin katıldığı yarışmanın kurallarına göre, öpüşme sırasında adayların oturmasına, dinlenmesine ya da uyumasına izin verilmiyor.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Para

  ,

  Sevgililer Günü

  http://www.radikal.com.tr/112149311214932

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  . - icarus9

  Resimde arka kısımda öpüşen gey çift var. Tayland ile kıyaslanınca kendi gelişmişliğimizle övünüyoruz ama Taylandlılardan kat kat homofobik bir toplumuz

  - momentum

  Aferin size. 3300 dolar para ödülü ve Guinness rekorlar kitabına girmek ne demek. Dünyanın her tarafından ülkenize seks turları düzenleniyor. Uygun fiyatlara kadın ve çocuk pazarlanıyor, fantezi aktiviteler organize ediliyor. Özel tercih grupları ülkenize gemi ve uçak turları düzenliyor. Belli bir yaştan sonra çocukların bu sektörde kullanıldığı ve çökmeye başladıkları 20-25 yaşlarından sonra da evlendirildiklerini falan anlatanlar var. Demek siz şehrin öbür tarafında 58 saat öpüştünüz, amanin tebrikler size.