Organ mafyası aktörün testislerini çaldı!

Organ mafyası aktörün testislerini çaldı!
Organ mafyası aktörün testislerini çaldı!
Moskova'da bir organ kaçakçılığı çetesinin 30 yaşındaki aktör Dmitry Nikolayev'in testislerini çaldığı iddia edildi.

RADİKAL - Rusya 'nın başkenti Moskova'da aktör Dmitry Nikolayev’in küçük bir tiyatroda sahne aldıktan sonra kendisine yaklaşan sarışın bir kadının içki içme teklifini kabul ettiği ve kadınla birlikte bir saunaya gittiği açıklandı.

Kadının kendisine ikram ettiği birayı içtikten sonra bayılan Nikolayev’in ertesi gün bir otobüs durağında kendine geldiği ve “Testislerinin yerinde olmadığını” fark ettiği belirtildi.

Bekaretini 8 Mart'ta satacak

 
Doktorlar Nikolayev’in testislerinin “profesyonelce” alınmış olduğunu ve suçlular arasında bir tıp doktorunun bulunduğuna inandıklarını söyledi.

UZUN SÜRE KARISINA ANLATAMADI 

Hürriyet gazetesinden Birce Bora'nın haberine göre oyuncunun uzun süre başına gelenleri karısına açıklamakta zorlandığı belirtildi.

Justin Bieber'a porno oyuncusundan şok teklif!

 
Russia’s Life News şu anda çocuk şovlarında çalışan ve sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen oyuncunun olaydan sonra çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.
 
Rus polisi genç adamın testislerini çalan çetenin üyelerini bulabilmek için soruşturmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Uganda'da 'küçük prezervatif' sorunu


  http://www.radikal.com.tr/130202313020232

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  "Sarisin bir kadin" - enismilas

  Bu haberi verirken ana sayfada "sarisin bir kadinin icki icme teklifini kabul etmisti" seklinde bir ibare geciyor. Kadinin sarisin olmasinin haberdeki etkisi nedir? Boyle diyerek sarisinligi otekilestiriyorsunuz.

  olacağı budur ... - RKemal Bindal

  Sen sosyalizmi bırakıp serbest piyasa ekonomisine geçersen olacağı budur işte.Sosyalizm olsaydı paylaşımcılık adına birini alır birini bırakırlardı :D