Orlando'nun hayalinde Selma var!

Orlando'nun hayalinde Selma var!
Orlando'nun hayalinde Selma var!
Haber: ECE ÇELİK / İSTANBUL / Arşivi

Magnum’un yeni reklam yüzü, Hollywood ’un yıldız ismi Orlando Bloom, kısa bir aradan sonra yeniden İstanbul ’a geldi. Yıldız ismin yer aldığı kampanyanın ayrıntıları Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen basın toplantısında açıklanırken, etkinliğe Bloom’un yanı sıra oyuncu Selma Ergeç ve modacı Özgür Masur da katıldı. Dijital ortamda yayımlanacak reklam filminde Bloom’a eşlik edecek Ergeç, oyuncunun hayalindeki altı farklı kadını canlandıracak. Çekimlerine bugün başlanacak reklam filmi haziran ayında yayımlanacak.
İstanbul’a yeniden geldiği için çok mutu olduğunu söyleyen Orlando Bloom, bu kez oyunculuğun yanı sıra reklam filminin kurgu ve senaryosuna katkıda bulunduğunu belirtti. İstanbul’un kültürel mirasının heyecan verici olduğunu söyleyen Bloom, Selma Ergeç’le iyi bir ikili olacaklarını düğündüğünü ekledi.
Öte yandan kampanyanın bir diğer ismi Selma Ergeç ise reklam filminin çok farklı bir sinematografisi olduğunu söyleyerek “Orlando Bloom’un ismini duyunca direkt kampanyada yer almayı kabul ettim” dedi.
Toplantıda kampanyanın moda danışmanı Özgür Masur ise Magnum için hazırladığı 14 parçalık koleksiyonundan bahsetti. Mansur, “Koleksiyondaki siyah kıyafetler gizemli, iddialı ve gösterişli anları temsil ederken pembe parçaları ise anı yaşama heyecanına kapıldığımız, eğlenceye odaklandığımız, neşeli, tasasız, hayatın tadını çıkaran anları simgeliyor” şeklinde konuştu.