Oscar adaylığı haberi kilitledi...

Oscar adaylığı haberi kilitledi...
Oscar adaylığı haberi kilitledi...

Tatlıtuğ a yeni reklam filminde Victoria s Secret meleği Barbara Palvin eşlik ediyor.

Mavi Jeans, 2013 Sonbahar-Kış reklam kampanyasının yeni reklam filmini Mavi’nin CEO’su Cüneyt Yavuz ve Kıvanç Tatlıtuğ’un katıldığı basın toplantısıyla tanıttı. Beşinci kez Mavi Jeans’in reklam kampanyasında rol alan Kıvanç Tatlıtuğ’a bu kez yine bir Victoria Secret Mankeni olan Barbara Palvin eşlik ediyor. Çekimleri Barcelona’da gerçekleşen reklam filminde Tatlıtuğ’un sesinden ‘jean efsanesi’ anlatılıyor. Dün akşam yayımlanmaya başlayan reklam, yine Ali Taran imzalı. Tatlıtuğ, reklamda jean’in kendisi için ne ifade ettiğini anlatıyor. Oyuncu, basın toplantısında da reklamdaki metnin kendi yaşam tarzını anlattığını ve ‘rol icabı’ söylediklerinin altına imzasını atabileceğini söyledi.
Günlük hayatında sürekli jean pantolon üzerine basit bir tişört giydiğini söyleyen son yılların en popüler oyuncusu, bu reklamın kendisi için çok özel olduğunu ve kendisinin de tıpkı reklam filmindeki gibi bir köpeği, motosikleti ve spor tutkusu olduğunu anlattı. Programı sebebiyle Türkiye ’ye gelip basın toplantısına katılamayan Barbara Palvin ise bir videoyla Türkiye’ye selam gönderdi.
Ocakta başlayacak ‘Kurt Seyt&Suhra’ dizisi için hazırlıklara başladığını söyleyen oyuncu, ‘Kuzey Güney’ dizisi ve ‘Kelebeğin Rüyası’ filminde aynı anda çalışırken ruhen ve bedenen çöktüğünü ve bir süre bilerek herhangi bir işte yer almadığını söyledi. Ocakta ekranlara dönmeyi planladığını anlatan Tatlıtuğ “Gezdim, dinlendim artık yeter” diye ekledi. Dizinin çekimlerinin yurtdışında olacağını ancak yerinin henüz belli olmadığını belirten Tatlıtuğ, ‘Kelebeğin Rüyası’nın Türkiye Oscar adayı olmasını duyduğu anı da anlattı. Mavi’nin reklam çekimleri için Barcelona’dayken haberi aldığını anlatan Tatlıtuğ, “Necati Akpınar arayıp haberi verdiğinde beş-on saniye kilitlenip kaldım. Bu yıl yine yabancı film dalında çok iyi filmler olacaktır, hayırlısı” diye konuştu.
Reklam kampanyası dahilinde ‘Kıvancasor.com’ adlı bir site açıldı. Tatlıtuğ toplantıda, web sitesi üzerinden soru yönelten hayranlarını da yanıtladı. Bir hayranının “Hollywood’da oynamak istemez miydiniz?” sorusuna “Hollywood benim için farklı bir anlam ifade etmiyor önemli olan senaryodur” yanıtını verdi.