Öyle Bir Geçti Zaman Ki

Öyle Bir Geçti Zaman Ki
Öyle Bir Geçti Zaman Ki
Kanal D'nin üç sezondur yayımlanan dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dün akşam büyük final yaparak ekranlara veda etti.

Kanal D’nin üç sezondur yayımlanan dizisi ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dün akşam büyük final yaparak ekranlara veda etti. Osman’ın anlatıcı olduğu yaşta ortaya çıktığı ancak yüzünün görünmediği final bölümünde, Mete, Tuğrul’u serbest bıraktı. Polislerin teslim aldığı Tuğrul nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla vurularak öldü. oner ve Bahar nikah masasına oturdu. İbo, hapisten çıktı. Carolin, İbo’nun paralarını çalarak kayıplara karıştı. Mete uzun bir aradan sonra Ayça’ya kavuştu. Hasefe Hanım ile Arif’in dedesi arasında sürpriz bir yakınlaşma yaşandı. Necati geri döndü.

Dizinin son sahnesinde ise kameramandan ışıkçıya, yönetmenden makyöje tüm ekip bir araya geldi. Kalabalığın arasında en dikkat çeken isimler dizide Aylin karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah ve Osman’ın küçüklüğünü canlandıran Emir Berke Zincidi’ydi.

Zeynep Günay Tan'ın yönettiği dizide başrolünü Ayça Bingöl, Aras Bulut İynemli, Yıldız Çağrı Atiksoy, Gün Koper, Mete Horozoğlu, Muhammet Uzuner, Wilma Elles, Renan Bilek ve Salih Bademci paylaşıyordu. Erkan Pekekkaya ve Zeynep Farah Abdullah ise ikinci sezon sonunda diziden ayrılmışlardı.