Oyuncak tavşan sahibini arıyor

Oyuncak tavşan sahibini arıyor
Oyuncak tavşan sahibini arıyor
Danimarka'da bir havaalanında bulunan sahipsiz oyuncak tavşanı evine kavuşturmak için bir kampanya başlatıldı. Tavşanın fotoğrafı sosyal medyada hızla yayıldı...

RADİKAL - Danimarka’daki Aalborg Havaalanı’nda çalışan görevliler, başıboş bir oyuncak tavşanın sahibini bulmak için kampanya başlattı. Oyuncak tavşanın sahibini aradığı fotoğrafı Facebook ’a koymaları üzerine takipçileri de fotoğrafı tekrar paylaşarak yardımcı oldu.
Havaalanı çalışanları tavşanın bir ofis sandalyesi üzerindeki fotoğrafını “Sahibimi kaybettim. Aalborg Havaalanı’ndaki oyun alanında bulundum. Sahibimi beklerken etraftakilere yardım ederek güzel zaman geçirmeye karar verdim. Ama eve gitmek istiyorum. Kime ait olduğumu biliyor musunuz?” yazarak paylaştılar. Daha sonra tavşanın havaalanında bazı rutin işlere yardım ederken çekilmiş fotoğraflarını paylaşmaya devam ettiler.
Facebook’taki takipçiler paylaşımları çok beğendiklerini ve böyle tatlı işler için vakit bulmalarının çok güzel olduğunu ifade eden yorumlar yazdı. Tavşanın sahibi hâlâ bulunamamış olsa da havaalanı çalışanlarından Jacob Gadensgaard “Danimarka'nın Kayıpları'na yazarak bize bu ciddi durum için yardım edip edemeyeceklerini sordum” yazdı. (The Daily Mail)


  ETİKETLER:

  Facebook

  ,

  Kampanya

  ,

  Oyun

  ,

  Mail

  ,

  zaman