Öz babasına 'Neden fakirsin?' diye sordu

Öz babasına 'Neden fakirsin?' diye sordu
Öz babasına 'Neden fakirsin?' diye sordu

David evlat alındıktan sonra öz babasını ilk kez gördü. Madonna ve ?yeni kızı? Mercy, ilk kez birlikte görüntülendi. FOTOĞRAF: AP

LONDRA - Madonna’nın 2006’da Malavi’den evlat edindiği David, Malavi’de yaşayan öz babasını önceki gün ayrılıktan sonra ilk kez gördü. Köyünden ayrıldıktan sonra babası Yohane Banda’yı bir daha görmeyen David, babasını tanıyamadı ama ona sıcak ve ilgili davrandı. Madonna, oğlunun ‘yabancılara’ kibar davrandığını söyledi. Çocuğuyla üç saat geçiren Banda, “David bana atım olup olmadığını sordu, zenginlerin at sahibi olabileceğini söyledim. O da bana neden fakir olduğumu sordu. Kendisinin ve annesi Madonna’nın at binmeyi sevdiklerini anlattı” dedi. Öz annesi, David’in doğumundan hemen sonra ölünce çiftçilikle uğraşan Banda, köylerini ziyaret eden Madonna’ya çocuğunu vermeyi kabul etmişti. 

‘Yeni kızı’ Mercy’yle ilk kez aynı karede
ABD’li ünlü şarkıcı Madonna’nın evlat edinmek istediği Malavili Mercy’yle çekilmiş fotoğrafları da dün ilk kez yayımlandı. Madonna dört yaşındaki Mercy’yi evlat edinmesinde çıkan pürüzleri gidermek için her türlü yolu deneyeceğini, gerekirse ‘ününden’ yararlanacağını söyledi. “Onu evlat edinmek için standart prosedürün uygulanmasını bekleyeceğim ama ünlü olmam işlemleri hızlandırabilir” diyen şarkıcı, önceki gün Mercy’yi kaldığı yetimhaneden alıp gezintiye çıkardı. 2006’da yaptığı Malavi gezisinde evlat edindiği oğlu David’se Mercy’nin elinden tutup “Bakın, yeni kız kardeşim” diyerek etraftaki insanlarla tanıştırdı. (The Daily Mail, ap)