Özcan Deniz Britanya Müzesi'nde gala yaptı

Özcan Deniz Britanya Müzesi'nde gala yaptı
Özcan Deniz Britanya Müzesi'nde gala yaptı
Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz'in yazıp yönettiği yeni filmi 'Su ve Ateş'in galası İngiltere'nin başkenti Londra'daki ünlü Britanya Müzesi'nde yapıldı.

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in yazıp yönettiği yeni filmi ‘Su ve Ateş’in galası İngiltere’nin başkenti Londra’daki ünlü Britanya Müzesi’nde yapıldı.

Bir aşk hikayesini anlatan filmin Londra’daki galasına filmin yönetmeni ve başrol oyuncusu Deniz’in yanı sıra Yasemin Allen, Pelin Akil ve Burçin Birben de katıldı. Londra’nın en büyük ve tarihi müzelerinden Britanya Müzesi’nin sinema salonunda gösterimi yapılan filme Londra’da yaşayan Türkler ilgi gösterdi.

Geçen hafta vizyona giren filmine gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirten Deniz, “Tek problem Türkiye ’de havaların soğumaması. Havalar çok güzel gidiyor. Buradaki havalar olsa, sinema daha keyifli olacak. Ama ona rağmen çok keyifli gidiyor. Bu yılın en iyi açılışı yapılan filmlerinden bir tanesi oldu. İlk haftasını yeni doldurdu. Haftalarca vizyonda kalacak” diye konuştu.

Çekimler için neden Londra’yı tercih ettiği sorusuna, “Türk filmlerinde çok kullanılan bir mekan olmadığı için” yanıtını veren sanatçı, filmin sonu hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Deniz, “İzleyeceksiniz, göreceksiniz. Biraz yoruma açık bir final. Kimisi için mutlu son kimisi için acı son bana sorarsanız mutlu son” dedi.