Özge Borak, Marilyn Monroe olacak

Özge Borak, Marilyn Monroe olacak
Özge Borak, Marilyn Monroe olacak
'Eyyvah Eyvah 1' filminde tanışıp evlenen Özge Borak ile Ata Demirer, geçtiğimiz aylarda boşanmıştı. İkili, özel hayatlarıyla birlikte iş hayatlarını da ayırdı. Özge Borak, artık eski eşi Ata Demirer'in filmleri yerine yeni projelerde yer alıyor.

'Eyyvah Eyvah 1' filminde tanışıp evlenen Özge Borak ile Ata Demirer, geçtiğimiz aylarda boşanmıştı. İkili, özel hayatlarıyla birlikte hayatlarını da ayırdı. Ata Demirer, 'Niyazi Gül Dört Nala' filminde başrolü Şebnem Bozoklu'ya verdi.

MARILYN MONROE
Türker İnanoğlu'nun hayata geçireceği 'Bazıları Sıcak Sever' adlı oyunda Marilyn Monroe'nun canlandırdığı 'Sugar Kane'e hayat verecek. Yücel Erten tarafından sahneye konulacak oyunun koreografisini ise oyuncunun babası Selçuk Borak yapacak. Oyunda iş aramakta olan iki müzisyeni ise İlker Aksum ve Ozan Çobanoğlu canlandıracak. Provaları yaklaşık bir aydır devam eden oyun , 27 Şubat'ta Maslak TİM Show Center'da seyirciyle buluşacak. 

AKBAĞ VE BOZOKLU İLE...Ata Demirer, yeni filmi 'Niyazi Gül Dört Nala'da başrolü Şebnem Bozoklu'ya verdi. İkiliye, Demirer'in diğer filmlerinde de rol alan Demet Akbağ eşlik ediyor. (İlker Gezici-Günaydın)