Özgü Namal'ın bekar anneliği işlerini etkiler mi?

Özgü Namal'ın bekar anneliği işlerini etkiler mi?
Özgü Namal'ın bekar anneliği işlerini etkiler mi?
Onur Baştürk bugün Hürriyet'teki köşesinde Özgü Namal'ın bekar anneliğinin işlerini etkileyip etkilemeyeceğini yazdı.

Sevgilisi Ahmet Serdar Oral'la şimdilik evlilik planı yapmayan Özgü Namal, Nefes ismini vereceği bebeğini heyecanla bekliyor. Namal, dün Instagram hesabından hamilelik pozunu da paylaştı. Onur Baştürk bugün Hürriyet’teki köşesinde Özgü Namal’ın bekar anneliğinin işlerini etkileyip etkilemeyeceğini yazdı. İşte Baştürk’ün o yazısı:

'HERKES AMAN NE GÜZEL DER AMA...'

Beş aylık hamile olan Özgü Namal, sessiz sedasız bekâr ve çocuklu ünlü kadınlar kervanına katılmak üzere. Çünkü her fırsatta evlenme planının olmadığını, buna hazır hissetmediğini belirtiyor. Eğer son anda bir sürpriz yapmazsa böyle bekâr devam edecek gibi görünüyor Namal. Yanlışsam düzeltin, son yıllarda bazı kadınlar için en büyük tutku bu: Kendin için doğurmak. Aile olmak için değil. Bu yüzden evlilik ya da karşısındaki adamla ilişkinin sürüp sürmeyeceği gibi şeyler öncelik sırasının en alt basamaklarında yer alıyor. Evet, bu kadınların sayıları az. Çoğunluk değiller. Ama Meryem Uzerli'ye nasıl alıştık. O uzun süredir bekar bir anne. Özgü Namal da öyle olacak. Bir yandan şunu düşünmüyor değilim: Önümüzdeki dönemde alacağı dizi tekliflerinin sayısı sırf bu bekar anneliği yüzünden umarım azalmaz Özgü Namal'ın. Malum, eğlence sektöründe kimse kimsenin yüzüne direkt bir şey söyleyemez, herkes "aman da ne güzel" der, iş yapmaya gelince ise "ama burası (yeni) Türkiye ..." diye başlayan cümleler kurar, yarı yolda bırakır. Bilirsiniz, o tanıdık hikâye...

Özgü Namal'dan hamilelik pozu


  http://www.radikal.com.tr/127833312783332

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ihbar! - user807151

  Onur Baştürk bekar annelik işini etkiler mi etkilemez mi diye merak buyurmuş. İhbar niteliğinde bir yazıdan başka bir şey değil.Yıllardır pek çok bekar kadın çocuk doğurur ve tek başına da bakar.Sahne ,sanat ve görsel dünyada da bunun onlarca örneği vardır. Evlilik bağı bittiğinde çocuklarından da boşanan babaları düşünce bu sayının sanılanın çok üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklarına nafaka ödemeyen,arayıp sormayan,sevgisi ve ilgisini esirgeyen babaları dert etse çok daha hayırlı bir iş yapmış olacak.

  Kimseyi ilgilendirmez - user967083

  Özgü Namal'ın özeli, medeni durumu kendisinden başkasını ilgilendirmez. Oyunculuğuyla ilgili bir durum değil, burda üstü kapalı bir tehdit mi var? Yargılamak, linç etmek, hedef göstermek kimsenin üzerine vazife değil, bu durum göz önüne alınarak sahip çıkılması gerek.