Özlem Yıldız: Onu adam edeceğim

Özlem Yıldız: Onu adam edeceğim
Özlem Yıldız: Onu adam edeceğim
Özlem Yıldız, sevgilisi Öncü Sönmez ile ilk kez el ele görüntülenmiş hemen ardından ilişkilerinin bittiğini açıklamışlardı. Yıldız ise sevgilisini affettiğini ve ayrılmadıklarını söyledi.

RADİKAL- Özlem Yıldız, sevgilisi Öncü Sönmez ile ilk kez el ele görüntülenmiş hemen ardından ilişkilerinin bittiğini açıklamışlardı. Yıldız ise sevgilisini affettiğini ve ayrılmadıklarını söyledi.

Sevgilisi Öncü Sönmez ile ayrıldıkları söylenen Özlem Yıldız, barıştıklarını açıkladı. Sönmez üç gün önce, “Ben mutaassıp bir aileye mensup bir işadamıyım. Son günlerde arzu etmediğim şekilde magazin basınına haber oldum. Basına yansıtıldığı biçimde çarpık ve değersiz ilişkilerim olmadı ve olamaz. Böyle denklemlerde yer almayı tasvip etmiyorum. Sayın Özlem Yıldız’la ilişkimde prensiplerime uymayan durumlarla karşılaştım. Kendime ve aileme olan saygım sebebiyle Özlem Yıldız’la arkadaşlığımızı sonlandırma gereği duydum” demişti.

Bu açıklama üzerine Yıldız, “Bu konuda çok fazla konuşmayacağım. Beni iyice yordu. Fakat Öncü Sönmez’i adam edeceğim. Çok çocuksu bir davranışta bulundu. Cahillik yaptı. Sonra gelip benden defalarca özür diledi. Ben de onu affettim. Ayrılmadık, ayrılmayacağız” dedi. Kaynak: Gazetevatan)