Özlü Sözler

"İlk dönemlerde tecrübesizliğimden yarışmacıları barıştırmaya çalışıyordum.

"İlk dönemlerde tecrübesizliğimden yarışmacıları barıştırmaya çalışıyordum. Bir gün yönetmen bana bağırdı. Meğer kavga etmeleri reytingi artırıyormuş. Sonradan öğrendim."
Sürpriiiz! Bir dönem, BBG benzeri Otel adlı yarışma programını sunan Ece Erken, artık sağır sultanın bile duyduğu "kavga reytingi artırır" yönteminden bihabermiş meğer.

"Bendeniz bu aralar don alacağım. Acaba sponsor bulma şansım var mı? Eğer yoksa, Tan yol gösterebilir mi? Veya gidip kendi için alıyormuş gibi yapıp bana verebilir mi? Bu anlamda gerçek bir zavallı olduğumdan yardıma ihtiyacım var. Ben de 'Sponsorlu hayat çok rahat,' diye haykırmak istiyorum."
Sabah yazarı Mansur Forutan, evine sponsorlukla mobilya takımı, beyaz eşya, Allah ne verdiyse alan Tan Sağtürk'ten yardım talep ediyor.

"Başkanım n'olur bizi bırakma."
Millet Tansu Çiller'i bırakıyor ama İstanbul Kadın Kolları Başkanı Mevhibe Oflaz ve arkadaşları göz yaşları içinde Çiller'e sıkı sıkı sarılıyor.

"Ekmek çarpsın Ay'a gittik."
Ay'a gidilmedi iddiasından yaka silken NASA'nın internet sitesinde sorulara yanıt verdiği haberini yayımlayan Sabah'ın başlığı...

"İnsanların dini ibadet ve davranışlarının her birine bir numara verip, sonunda şu kadar puanı tutturan cennete gider diyerek zarla bir oyun kurmak, dini oyuncak haline getirmektir. Bu bir sapkınlıktır. Kimlerin cennete, kimlerin cehenneme gideceğini yalnız Allah bilir."
Monopoly'nin İslami versiyonu olan, yeşil zarlarla oynanan, piyon ilerleterek "Kuran okuma belgesi", "umre belgesi" ya da"Hac belgesi" alınan ve oyuncuların cennete ulaşması ile sona eren 'Takva Yarışı', Prof. Dr. Zekeriya Beyaz'ı kızdırdı.

"Üç aylık hamile olma ihtimalim var."
Beş yıllık eşi Murat Cenk Kırımlı'nın açtığı boşanma davasının yukarıdaki nedenle reddedilmesini isteyen Sisi'ye Allah analı babalı büyütsün diyoruz.