Paramparça 47.Bölüm de neler oldu? Gülseren ile Cihan neler yaşandı? (Paramparça 47. bölüm fragmanı - İZLE)

Paramparça 47.Bölüm de neler oldu? Gülseren ile Cihan neler yaşandı? (Paramparça 47. bölüm fragmanı - İZLE)
Paramparça 47.Bölüm de neler oldu? Gülseren ile Cihan neler yaşandı? (Paramparça 47. bölüm fragmanı - İZLE)
Paramparça 47.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Televizyon ekranlarının en sevilen dizileri arasında bulunan Paramparça dizisinin 47. bölüm fragmanı yayında. Paramparça dizisinin 46. bölümünde neler yaşandı? Gülseren ile Cihan arasındaki neler yaşanıyor? Paramparça 47.Bölümde neler yaşanacak?

Paramparça dizisinin 47.bölüm fragmanı yayınlandı. Paramparça dizisinin 28 Aralık'taki bölümünde heyecan ve entrika yine dinmeyecek. Dilara, Harun'un planlarını Cihan'dan öğreniyor. Gülseren ve Cihan arasındaki uçurum ise gittikçe büyüyor. İşte detaylar…

PARAMPARÇA DİZİSİNİN 46.BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Hamile olduğunu öğrenen Dilara, bebeğini doğurup doğurmamakla ilgili endişelerini açmak için en yanlış kişi olan Candan’ı seçer. Dilara’nın hamileliği ile şoka giren Candan, Harun ile Dilara’nın evleneceklerini anlayınca Cihan ile iş birliği yapmaya karar verir.

Dilara’nın düşmanı Harun ile evleneceğini öğrenen Cihan da Harun’u bitirmek için Candan’dan faydalanması gerektiğinin farkındadır. Cihan ve Harun arasındaki yüzleşmede Harun ‘kardeşinin katili’ olarak gördüğü Cihan’a kinini kusar. Dilara ise tüm gerçeklere kulağını tıkamıştır.

Cihan ile evlilik hazırlığında olan ve kendisine gelinlik seçen Gülseren, Cihan’la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olur. Sinir içinde restoranı terk eden Gülseren evde de Hazal’ın aşağılamalarına maruz kalır.

Artık Hazal ile yaşaması mümkün değildir. Gülseren’in evden kovduğu Hazal bunu yine Cansu’nun canını yakmak için bir fırsat olarak kullanır.

DİLARA YIKIM İÇİNDE

Harun’la evlenip bebeğini doğurmaya karar veren Dilara, Harun hakkındaki gerçeklerin gün yüzüne çıkmasıyla büyük bir yıkım yaşar. Ama esas üzüldüğü,  Harun hakkındaki gerçekleri Cihan’dan duymuş olmaktır. Yalıyı terk eden Dilara için sığınacağı tek liman geçmişinden biridir.

CİHAN'I BEKLEYEN SÜRPRİZ NE?

Cihan ile evlenmek üzere olan Gülseren, içini kemiren şüpheleri Cansu ile paylaşır. Kendisini affettirmek için Gülseren’in evine giden Cihan’ı burada büyük bir sürpriz beklemektedir... Öte yandan, Cihan’ın yanına taşan ve lüks hayatın keyfini sürmeye başlayan Hazal yine başını belaya sokar.

Ailesini paramparça eden Harun’dan intikam almaya karar veren ve çekmecesinden silahını çıkartan Cihan’ı engellemek isteyen Yıldırım, Cihan’ın üzerine bir hamle yapar ve ikili arasındaki itişme sırasında silah patlar.

İlgiyle beklenen Paramparça 28 Aralık saat 20:00’da TV ekranlarında.

PARAMPARÇA 47. BÖLÜM FRAGMANI