Paramparça dizisine şok: Senaryosunu yayınladı!

Paramparça dizisine şok: Senaryosunu yayınladı!
Paramparça dizisine şok: Senaryosunu yayınladı!
Star TV'de yayınlanan "Paramparça" adlı dizinin 9. bölüm senaryosu Twitter'da "Siber Olaylar" adlı kullanıcı tarafından yayınlandı.

RADİKAL - Star TV’de yayınlanan “Paramparça” adlı dizinin 9. bölüm senaryosu Twitter ’da “Siber Olaylar” adlı kullanıcı tarafından yayınlandı.

Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya ve Ebru Özkan’ın başrollerini paylaştığı dizinin 9. bölümü pazartesi günü yayınlanacak. Ancak, Twitter’daki “Siber Olaylar” adlı hacker kullanıcı, yayınlanmamış 9. bölüm senaryosunu Twitter’dan takipçileriyle paylaştı. Twitter’da yayınlanan senaryo ile bölümün yayınlanmış olan fragmanı arasında örtüşen kısımların olduğu görüldü.


  http://www.radikal.com.tr/127859012785902

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hikaye içinde hikaye, sanki ... - user643830

  İnsanımız daha çok yabancı dizileri takip etsinler de dünyada nasıl bir seviyede ve kalitede işler yapılıyor görsünler. Bizimkilerde izlenmeyen tırt dizileriyle başbaşa kalsınlar böyle haberler daha da artar. sonra yok senaryom çalındı yok sette kavga ediyorlar falan filan.

  güzel iş - user970796

  reklamın iyisi kötüsü olmaz.. izlenmeyen diziyi nasıl izletiriz çabaları bunlar.. Bizim millet artık bağrışmalı veryansınlı dizileri pek tutmuyor az daha soft olun bırakın bu işleri !