Paramparça listede ilk 10'da

Paramparça listede ilk 10'da
Paramparça listede ilk 10'da
Eurodata TV'nin araştırmasına göre Star Tv'deki 'Paramparça' dizisi dünya çapında yayınlanan 188 Endemol yapımı arasında dokuzuncu sırada yer aldı.

Eurodata TV’nin araştırmasına göre Star Tv’deki ‘Paramparça’ dizisi dünya çapında yayınlanan 188 Endemol yapımı arasında dokuzuncu sırada yer aldı.

EURODATA TV’nin ülkelerin ana kanallarında yayınlanan TV programları üzerinde yaptığı araştırmaya göre ‘Paramparça’, Endemol yapımları arasında dokuzuncu oldu. Reyting ölçüm ajansının araştırmasında Endemol’ün 74 ülkede yayınlanan 188 yapımı arasında başrollerini Erkan Petekkayave Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı ‘Paramparça’ geçen yıl en çok izlenen programlar arasında yer aldı.
Endemol Shine Türkiye ’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin yanı sıra Endemol Shine Group da formatı kendilerine ait ‘Benzemez Kimse Sana’, ‘Secret Story’, ‘Masterchef’ ve ‘Big Brother’ programlarıyla 20 bölgede, ‘Dünyanın izlediği ilk 10’da yer aldı. 2014’ün dünya çapında en çok ses getiren program formatı ise, Türkiye’de de üç sezon yayınlanan ‘Benzemez Kimse Sana’ oldu. (Milliyet)
 
İşte en çok izlenenler

1 Your Face Sounds Familiar - Hırvatistan
2 Big Brother -  İsrail
3 Your Face Sounds Familiar - Estonya
4 Inxs: Never Tear US Apart - Avustralya
5 The Voice - Avustralya
6 Celebrity Masterchef - Hırvatistan
7 Masterchef - Yeni Zelanda
8 Your Face Sounds Familiar Kids    - Portekiz
9 Paramparça - Türkiye
10 Your Face Sounds Familiar - Yunanistan