Paris Hilton o şakayı dava edecek

Paris Hilton o şakayı dava edecek
Paris Hilton o şakayı dava edecek
Kendisine yapılan ve tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenen uçak şakasının ardından Paris Hilton, şakayı yapan Mısır televizyonuna dava açmaya hazırlanıyor.

Dubai’de katılacağı bir otel açılışı için uçağa binen Paris Hilton, korkunç bir şakanın kurbanı olmuştu. Mısırlı sunucu Ramez Galal’in kendi programı “Kontrol Ramez’de” için Paris Hilton’a “uçak düşüyor” şakası yapmıştı.

Uçağın motorundan tuhaf sesler gelmesi üzerine herkesin çığlık atmaya başlaması, Paris Hilton’a da panik yaptırmış ve korku dolu anlar yaşatmıştı. Şaka ekibinden olan uçakta bulunan diğer yolcuların da paraşütle atlaması üzerine iyice tedirgin olan Hilton’un bu korku dolu anları internette milyonlarca kişi tarafından paylaşılmıştı. Uçaktan indikten sonra karşısında kameraları gören Hilton, uzun süre yaşadığı şokun etkisinden kurtulamamıştı.

Olayın şaka olduğunun ortaya çıkmasının ardından Hilton’un sinirli olduğu belirtildi. Travma geçirdiği ve bir daha uçağa binme düşüncesinin bile kendisini çılgına çevirdiği öğrenilen ünlü yıldızın, “Kontrol Ramez’de” programı yapımcılarını dava etmeyi düşündüğü bildirildi. Paris Hilton’un sözcüsü, ünlü yıldızın bu şaka fikrinin sorumlularını bulma konusunda oldukça kararlı olduğunu kaydetti. (Gazetevatan)

 

 


  ETİKETLER:

  Otel

  ,

  Ünlü

  ,

  dolu

  http://www.radikal.com.tr/138906413890641

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  cok yanlis - user649322

  oncelikle ucagin havada motorlarini kapatip tekrar acmak cok riskli bir hareket kimsenin hayatini oyle riske atamazsiniz. ikincisi kamera sakasinin esprisi kisi hala olayin icindeyken korkusunu duyarken vs bunun saka oldugunu soylemek. yere inmisler korku gecmis sen soylemisin ne olacak. ve saka olarak da cok travmatik yapilmamali. colde isid tarafindan infaz edilecekmis gibi yapilan saka gibi. araplar bu isi abartiyor.