Pascal ve Özge çizgi film kahramanı

Pascal ve Özge çizgi film kahramanı
Pascal ve Özge çizgi film kahramanı
Özge Ulusoy ile Pascal Nouma, çizgi dizi 'Fineas ve Förb' için stüdyoya girdi. Özge Ulusoy 'Doreen' karakterini, Pascal Nouma ise 'Chef' karakterini seslendirdi.

Eylül ayında Disney Channel’da dördüncü sezonuyla hayranlarıyla buluşacak ‘Fineas ve Förb’ dizisinin yeni bölümlerinde manken Özge Ulusoy ve Fransız milli takımının ve Beşiktaş ’ın ünlü eski futbolcusu Pascal Nouma seslendirme yaptı. Özge Ulusoy ile Pascal Nouma, ‘Fineas ve Förb’ için stüdyoya girdi. Eylül ayında dördüncü sezounuyla Disney Channel ekranlarında hayranlarıyla buluşacak dizinin aralık ayında yayınlanacak yeni bölümlerinde Özge Ulusoy ‘Doreen’ karakterini, Pascal Nouma ise ‘Chef’ karakterini seslendirdi.

Dünya genelinde 300 milyon izleyicisi olan dizinin İngilizce dublajında David Beckham, Ben Stiller, Michael J. Fox, Selena Gomez ve Slash gibi ünlü isimler yer almıştı. ‘Fineas ve Förb’ün dördüncü sezonu her pazar yeni bölümleriyle Disney Channel’da yayınlanacak.

ÇOCUKLARIN SEVGİLİSİ OLDU

Fineas ve Förb, ABD yapımı bir çizgi dizi. Dan Povenmire ile Jeff ‘Swampy’ Marsh’ın ortaya çıkardığı dizi, ilk kez 2007 yılında yayınlanmaya başladı. Phineas and Ferb: Across the Second Dimension in Fabulous ismiyle bir filmi hazırlandı.