'Patron kim?' Ak'la Kara'da

'Patron kim?' Ak'la Kara'da
'Patron kim?' Ak'la Kara'da

Fotoğraf: YİĞİT DANACI

Ak'la Kara Tiyatro'nun beş özel oyunundan biri olan 'Patron Kim?'in galası pazar akşamı yapıldı.

Carlo Goloni imzalı oyunun galasına sanat ve televizyon camiasından tanıdık isimler katıldı. Deniz Gökçer, Seçkin Özdemir, Nursel Köse, Bedia Ener Öztep, Mine Kılıç, Saygın Soysal, Tuna Arman, Cem Kurtoğlu, Ebru Karanfilci, Lemi Filozof, Nur Subaşı, Şebnem Gürsoy, Müge Akyamaç ve Kemal Başar galaya katılanlar arasındaydı.

Ali Gökmen Altuğ 'un yönetmenliğini üstlendiği Patron Kim? de Savaş Özdural, Ece Uslu, Bahadır Vatanoğlu, Levent Ünsal, Nazan Diper, Mustafa Dinç, Pelin Turancı, Ilgın Angın, Taylan Atlıhan, Lütfi Birses rol alıyor.

Oyunda, İkiz erkek kardeşi sevgilisi tarafından öldürülen Begüm ailesine borcu olan mafya babasından alacağını tahsil etmek için erkek kardeşinin kılığına girerek Beyoğlu ’na gelir. Sevgilisi Furkan’la ayrı ayrı kaçtıkları için bir yandan birbirlerini ararken, bir yandan da gerçek kimliklerini herkesten saklamak zorundadırlar. İki sevgili birbirlerinden habersiz Tufan’ı kendilerine yardımcı olarak tutunca işler iyice karışır. Oyunda Ece Uslu ölen erkek kardeşinin yerine geçen Begüm'ü canlandırırken, canlı söylenen şarkılar 80'lerin havasını tiyatro sahnesine taşıyor.


  ETİKETLER:

  Beyoğlu

  ,

  sanat

  ,

  Erkek

  ,

  Patron

  ,

  mafya