Paul Walker hayrına lokma döktürdü

Paul Walker hayrına lokma döktürdü
Paul Walker hayrına lokma döktürdü
Denizli'de sürücü kursu işletmecisi 32 yaşındaki Ender Yurdakul, trafik kazasında ölen 'Hızlı ve Öfkeli' filminin dünyaca ünlü ABD'li yıldızı Paul Walker için bin kişilik lokma döktürüp dağıttı.

Denizli’de sürücü kursu işletmecisi 32 yaşındaki Ender Yurdakul, trafik kazasında ölen ‘ Hızlı ve Öfkeli ’ filminin dünyaca ünlü ABD ’li yıldızı Paul Walker için bin kişilik lokma döktürüp dağıttı.

'Paul Walker'ı sürat yarışı öldürmedi'

Yurdakul, Walker’ın fotoğraflarını da standın çevresine astı. Paul Walker’ı çok sevdiğini ve hayranı olduğunu belirten Yurdakul, “Hızlı ve Öfkeli filmlerinden tanıdığımız Paul Walker’ı trafik kazasında kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Lokma dağıtımını rahmetli olması nedeniyle yaptık. Asıl amacımız hız kurallarına uymak ve hızlı araç kullanmamaya dikkat çekmek istedik. Ben de rahmetliyi severdim ve onun büyük hayranıydım. Dünya çapında filmleri var. Aslında dünyaya nasıl araç kullanılmaması gerektiğini öğretmiştir. Döktürdüğümüz bu lokma ruhuna gider. Allah’tan rahmet diliyoruz. Umarım insanlar hız kuralarına uyar” dedi.

Paul Walker'ın kaza görüntüleri ortaya çıktı