Pazar önerileri

Çırağan Palace Hotel Kempinski Istanbul 31 Mart'a kadar Macar Haftası düzenliyor.

Macar Haftası başladı
Çırağan Palace Hotel Kempinski Istanbul 31 Mart'a kadar Macar Haftası düzenliyor. Bu pazar otelin içinde yer alan restoranlardan Gazebo'da öğle yemeğinde ya da Laledan'da á la carte akşam yemeğinde bu farklı lezzetleri
tadabilirsiniz. Yemek süresince Macaristan'dan gelecek bir Çigan kuartet ile Macar bir piyanistin müziği eşliğinde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yemekler Çırağan Kempinski'nin kardeş oteli Kempinski Hotel Corvinus Budapeşte'nin alanında uzman şefleri tarafından hazırlanıyor. Macaristan Başkonsolosluğu'nun, Macar Hava Yolları Malev'in ve Macar Herend porselenlerinin katkıları ile gerçekleşen etkinlik kapsamında sergilenmekte olan Herend porselenleri de görebilirsiniz.
Tel: (0212) 258 33 77 / 7235Adnan Çoker'le sohbet
Kalamış'taki Art Studio bu pazar 15.00-17.00 saatlerinde tüm sanatseverleri Türk resminin değerli ustası Adnan Çoker ile buluşturuyor. Sohbetin amacı, Türk resmine önemli eserler kazandıran sanatçı ile tanışıp engin tecrübelerini paylaşmak. 1927, İstanbul doğumlu Adnan Çoker'in çok sayıda kişisel ve karma sergisi, ikisi uluslararası olmak üzere toplam yedi ödülü bulunuyor. Sanatçı profesyonel, amatör, koleksiyoner tüm sanatseverlerin sorularını cevaplamak ve kâh mücadele, kâh muzip anılarla geçen sanat yolculuğunu paylaşmak için Art Studio'da olacak. Bu keyifli sohbete katılabilmek için 30 milyon (öğrenciler için 20 milyon) +KDV tutarındaki ücreti yatırıp kayıt yaptırmanız gerek.
Tel: (0216) 336 82 56