Pazarları Bean Beat Bite'te buluşalım

Pazarları Bean Beat Bite'te buluşalım
Pazarları Bean Beat Bite'te buluşalım
Kaliteli canlı elektronik müzik ve kahvaltı/brunch/kahve keyfi sunan pazar günlerinin alternatif etkinlik serisi Bean Beat Bite, her hafta İstanbul'un farklı bir üçüncü kuşak coffee shop'unu mesken tutuyor.
Haber: ASYA ROBINS / Arşivi

Pazar baş etmesi zor bir gündür, birden ansızın oluvermiş, pazartesiye sayılı saatler kaladır! Dolayısıyla pazar günleri ne yapacağınızı planlamak neredeyse uzay gemisi tasarlamak kadar zor bir hal alır, kısacık bir güne hem bir önceki geceden ayılmayı, hem arkadaşlar ile görüşmeyi, hem müzik dinlemeyi, hem güzel bir şeyler yemeyi hem de dinlenmeyi sığdırmanız gerekir. Eğer sizin için geçerli noktalara değindiysek Bean Beat Bite etkinliğine mutlaka bir pazar uğrayın.
Peki Bean Beat Bite nedir? Online müzik dergisi Rave Mag ve NOW Organizasyon'un birlikte geliştirdiği, şehrin farklı noktalarında, her hafta farklı bir mekan olmak üzere, üçüncü dalga kahve dükkanlarında yer alan, güne geç başlayan insanların kahve ile ayılıp müzik dinleyerek arkadaşlarıyla sosyalleştiği ya da güne erken başlayanların kahvaltısı sonrası kahvesini yine müzik ve hoş sohbet ile birleştirdiği alternatif bir etkinlik serisi.

Bu pazar Twins Gümüşsuyu'nda
Başta Bean Beat Bite etkinliğini destekleyen ve ev sahipliği yapan Twins Coffee Roasters olmak üzere Brew Lab ve Geyik Coffee Roastery & Cocktail Bar’a konuk olan etkinlikte her hafta, Thousand Fingers, Hemi Behmoaras, YANG, Agahuz, Bakl, Islandman, Violations Radio ve Becky from Rugrats gibi Türkiye ’nin gece hayatında performans sergileyen DJ’ler bu sefer tamamen farklı bir atmosferde dinleyiciler ile buluşup karanlık ortamlarda dinlemeye alışık olduğumuz müziklerin yanı sıra setlerinde yer veremedikleri şarkıları pazar günü öğleden sonraya taşınıyor. Yeni bir haftaya bir adım kala sosyalleşme odaklı bu keyifli etkinliğe katılıp motivasyon depolamanız mümkün. Bean Beat Bite bu hafta etkinliğe başladığı yere geri dönüp Twins Coffee Roasters Gümüşsuyu'na yerleşecek.