Planı flaşlar bozdu

Planı flaşlar bozdu
Planı flaşlar bozdu
Haklarında aşk dedikoduları çıkan Cansu dere ve Kenan İmirzalıoğlu, önceki gece birlikte görüntülendi. İkili, gittikleri mekandan saat 01.00'da ayrıldı.

2011'de ekrana veda eden 'Ezel' dizisinde başrolü paylaşan ve haklarında çıkan aşk dedikodularını birçok kez yalanlayan Cansu Dere ile Kenan İmirzalıoğlu, önceki gece akşam yemeğe çıktı. Taksim'deki bir otelin restoranında buluşan ikiliye yemekte Burçin Terzioğlu ve Murat Yıldırım çifti de eşlik etti.

Restorana saat 20.00'da gelen ve yemek sırasında şampanya da patlatan ekip, gecenin ilerleyen saatlerinde mekanın barına geçti. Samimi tavırlarıyla dikkat çeken Dere ile İmirzalıoğlu, mekandan saat 01.00'de Terzioğlu ve Yıldırım'la beraber ayrıldı. Dere, çıkışta aşk sorularına gülerek karşılık verdi.

Ekip, geceyi İmirzalıoğlu'nun Cihangir'deki evinde noktalamak istedi. Ancak araçtan inip eve yöneldikleri sırada patlayan flaşlar planı bozdu. Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu'na sarılarak vedalaştı. Cansu Dere ise İmirzalıoğlu'yla vedalaşmadan cipe bindi. (Kelebek/ Hürriyet )