'Playboy Malikanesi bir hapishane gibi'

'Playboy Malikanesi bir hapishane gibi'
'Playboy Malikanesi bir hapishane gibi'
Bir zamanlar görkemli partilerin yapıldığı ve televizyon şovu olarak da uzun yıllar yayınlanan Playboy Malikanesi ile ilgili ilginç iddialar ortaya atıldı. Malikanede kalan Melissa ve Carla Howe, "Kızlara öncede haftada 600 sterlin ödeniyordu. Şimdi sadece kalacak yer veriliyor. Bir hapishaneden farksız" dedi.

Uzun yıllar televizyon şovuna da konu olan Playboy Malikanesi artık iflasa doğru sürükleniyor.

ABD ’nin Los Angeles kentinde bulunan Playboy Malikanesi'nde bir süre kalan ikizler Melissa ve Carla Howe evde yaşadıklarını İngiliz Mirror gazetesine anlattı.

Melissa ve Carla Howe, “Malikâne hapishane gibi. En geç akşam 9’da evde olmalıydık. Eve hiçbir arkadaşımızı çağıramıyorduk. Özellikle de erkek arkadaşlarımızı” dedi.

Eskiden kızlara hafta başına 600 sterlin ödendiğini söyleyen ikizler, “Şimdi hiç para verilmiyor. Sadece konaklama bedava. Eskiden yılın playboy kızına Porsche araba veriliyormuş. Şimdi Mini Cooper veriyorlar. Onu da bir sene sonunda geri almak üzere veriyorlar” diye konuştu.

Bu arada Playboy Dergisi’nin patronu 88 yaşındaki Hugh Hefner’in de artık modellerle ilgilenmediğini, kendini sadece tenis oynamaya verdiğini belirttiler.

Howe kardeşler, yıllardır renkli partilerle adından söz ettiren malikânenin de aslında kızlar için bir cezaevinden farksız olduğunu söyledi.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Konaklama

  ,

  Akşam

  ,

  Erkek

  ,

  Para

  ,

  Araba

  ,

  Porsche

  ,

  hapishane