Podyumda Rihanna var!

Podyumda Rihanna var!
Podyumda Rihanna var!

Rihanna (en sağda) şovdan sonra izleyicilerin karşısına çıktı.

Londra Moda Haftası'na damgasını vuran isim Rihanna oldu. Ünlü yıldız, özel olarak tasarladığı kreasyonları sergiledi.

New York ’tan sonra moda müdavimlerinin gözlerini çevirdiği Londra Moda Haftası, fırtına gibi esmeye devam ediyor. Etkinliğin dün gerçekleşen bölümünde yıldız bir isim, R&B yıldızı Rihanna ve tasarımları podyumdaydı.

River Island için özel tasarladığı ilk koleksiyonunu sunan Barbadoslu şarkıcının şovu, markanın ve Rihanna’nın Facebook adresinden canlı yayımlandı. Şovda, Rihanna’nın ‘uçuk’ ve ‘kural tanımaz’ tarzını koleksiyonuna yansıttığı görülürken, asimetrik kesimli ve zıt renkli parçaları sıklıkla kullandığı dikkat çekiyor. Rihanna’nın derin yırtmaç ve transparan tasarımlara ağırlık vermesi de göze çarpan bir diğer ayrıntı.

Moda Haftası’nda sahne alan Zeynep Tosun ise Bora Aksu ve Erdem Moralıoğlu gibi etkinlikte yer alan bir başka Türkiyeli tasarımcıydı. 2013 – 2014 kreasyonlarını tanıtan Tosun, bir önceki yıla nazaran hayli cesur sayılabilecek bir koleksiyona imza atmıştı. Ünlü modacının tasarımlarında deriye ağırlık vermesi ve bunu kovboy çizmeleriyle süslemesi dikkat çekti.

Yarın sona erecek etkinlikte dün Todd Lynn, Moschino, David Koma gibi isimler de podyumda tasarımlarını sergilerken, bugün Vivienne Westwood ve Richard Nicoll gibi ünlü isimler koleksiyonlarını izleyiciyle buluşturacak.