Poyraz Karayel dizisi 1. Bölüm izle | Kanal D Canlı Yayın

Poyraz Karayel dizisi 1. Bölüm izle | Kanal D Canlı Yayın
Poyraz Karayel dizisi 1. Bölüm izle | Kanal D Canlı Yayın
Bütün aşkların imkansız, bütün dostlukların zorlu, bütün düşmanlıkların acımasız yaşandığı "Poyraz Karayel" sıra dışı karakterleri, kara mizahı, haraketli kurgusuyla izleyicilerin yeni ekran gözdelerinden olmaya aday. Kanal D'nin başrollerinde, Poyraz Karayel rolünde İlker Kaleli, Ayşegül rolünde Burçin Terzioğlu, Bahri Umman rolünde Musa Uzunlar yer alıyor. Poyraz Karayel 1. Bölümüyle 7 Ocak Çarşamba akşamı Kanal D'de. (Kanal D canlı yayın izleme linki ve Poyraz Karayel 1. Bölüm özeti)

Kanal D’nin başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Engin Benli, Mustafa Alabora, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem, Cem Cücenoğlu, Halit Karaata, Enis Yıldız, Ataberk Mutlu, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan’ın paylaştıkları, bugün Çarşamba akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek olan yeni dizisi “Poyraz Karayel “ için çok farklı bir tanıtıma imza atıldı. 7 Ocak 2015 Türkiye Poyraz Karayel etkisi altına girecek.

Ekranların fenomen hava durumu sunucusu Bünyamin Sürmeli ilk kez hava durumu sunmak üzere değil Kanal D’nin yeni dizisi Poyraz Karayel için kamera karşına geçti. İlk kez Cnnturk ekranında izleyici ile buluşan ve dizi tanıtımlarına yeni bir soluk getiren bu çalışma; büyük merak uyandırdı. Bünyamin Sürmeli’nin bu sunumu sosyal medya ve internette de büyük ilgi gördü.
Yapımını Limon Film, yapımcılığını Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın yaptığı dizinin senaryosu da Ethem Özışık kaleme alıyor. Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı “Poyraz Karayel”in konusu şöyle:

POYRAZ KARAYEL DİZİSİNİN KONUSU
Poyraz, dibi görmüş bir adamdır. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır.

POYRAZ KARAYEL 1. BÖLÜM İZLE

Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

KANAL D CANLI YAYIN İZLE

POYRAZ KARAYEL DİZİSİNİN OYUNCULARI
Dizide ayrıca Engin Benli (Zafer), Murat Daltaban (Mümtaz), Mustafa Alabora (Ünsal), Müge Akyamaç (Canan), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem Arslan (Sefer), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Emel Çölgeçen (Sema), Ece Özdikici (Songül), Ataberk Mutlu (Sinan), Enis Yıldız (Av.Necdet), Gülçin Hatıhan (Ümran), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa) rol alıyor.